Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha hűségidővel veszel részletr...

Ha hűségidővel veszel részletre mobiltelefont akkor mocskosul lehúznak a szolgáltatók?

Figyelt kérdés
Meglátásom szerint olyan díjcsomagba kényszerítenek amit hűség nélkül majdnem féláron megkapnék. És ha csak a különbséget felszorozzuk a hűség hónapjaival akkor már jobban megéri bárhol telefont venni. Ez maximum azoknak "éri" meg akik nem tudják kiköhögni egyben egy telefon árát.

2023. márc. 14. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Kérlek, mutass egy díjcsomagot, ami hűségidő nélkül féláron van a normál árához képest!
2023. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azzal húznak le, hogy a telefon részletre 1,5x annyiba kerül hűséggel mint ugyan az függetlenül máshol.
2023. márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szolgáltatótól akkor érte meg telefont venni, amíg buta telefonok voltak és a szolgáltatónál volt 20 ezer a telefon, a független meg 50.

Manapság a legnagyobb ökörség szolgáltatótól venni, mert jóval drágábbra jössz ki összességében, mintha vennél egy független telót.

2023. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol eltek de a telekom full korrekt. 2ev husegidot hosszabbitottam mindenre(tv,net,mobil). Kptam kb 50k kedvezmenyt. Vettem egy 95ks telefont, ennyiert hirdettek online is, megkaptam 45kert de ajnalottak 22havi részletet. Igy havi 2000ftot fizetek, tehat egy arva extra koltseget nem tettek ra, eleve kamatmentes reszletet ajanlottak.


Tehat 22x 2000ert megksptam egy 95ks telefont 2ev husegido hosszabbitasert.

2023. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És milyen elofizetesed van? Gondolom nem az olcsó fajta...
2023. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A legalapabb csomag a telefonalasra, 80perc vagy sms, kozepes nettel. Kozepes tv, tehat 100+csatorna, es kozepes net, de sohaig a legalacsonyabb volt.


Nyilvan ram is tukmaltak a legnagyobb netet, a nagyobb csomagot a mobilra de megmondtam hogy nem. Nem hivok senkit, ha mégis a 80ba beleferek. Csak mobilnetet hasznalok, azt is csak meloban vagy ha nem otthon vagyok. Otthon nyilvan wifi.

Tvnel szerintem a kozepes csomag az inkabb alap, nekem kellenek a sportcsatornak es az abban van benne.

A net lehetne a legkisebb de ott bevallaltam a kozepest mert nem volt sokkal dragabb.


Igy fizetek havi 15ot mindenre.

2023. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval 15-öt fizetsz közepes netre, TV-re és mobilra és kaptál 50 ezer kedvezményt a mobilra.

Erre azt mondom, hogy én fizetek a net+tv+telefon+mobilért összesen 10 ezret. Gigabites net, 150 TV csatorna, mobil havi 2GB nettel, 60 lebeszélhető perccel és 5-10 forintos percdíjakkal.

A telekom egy méregdrága szolgáltató.

2023. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1000mbites net, 100+csatorna, 40giga mobilenet.



Szerintem egyaltalan nem draga. Es kifogastalan minőség. Foleg a korabbi helyi szolgaltatohoz viszonyitva.

2023. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!