Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kedves Revolutosok, miért nem...

Kedves Revolutosok, miért nem érkezett meg az átutalás?

Figyelt kérdés
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy az ismerősöm Revolutról utalt nekem pénzt 4 napja, de nem érkezett meg a magyar számlámra, ami máskor 1 nap alatt mindig megérkezik. Csatolt nekem a Revolut által e-mailben küldött információt, mely szerint a 'you sent money.... blabla' és a várható érkezés 'ma'. De a 'ma' az tegnap volt.. viszont nem kaptam meg. Tudja esetleg valaki közületek, hogy mi a teendő? A Revolut honlapján néztem, de erre a problémára vonatkozóan nem találtam infót.

2023. márc. 17. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz az ügyfélszolgálatnak, kivizsgálják, és megnyugtatnak, hogy hamarosan megérkezik. Ha valami miatt feltorlódnak az utalások, előfordulhat csúszás. Nekem eddig kb 10-ből 1x volt ilyen, hogy a szállás azután kapta meg az összeget, hogy eljöttem tőlük :D
2023. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi,

még egy kérdés: akkor miért írja azt, hogy megkaptam tegnap..

2023. márc. 17. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert alapjáraton úgy jött volna ki az időzítés.
2023. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat
2023. márc. 17. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Odaert?
2023. márc. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem jött meg sajnos, írt az ügyfélszolgálatnak. Megírom majd a válaszukat
2023. márc. 22. 10:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Na megérkezett 11 nap után :) Írt az ügyfélszolgálatnak, és azt válaszolták, hogy elnézést bla bla.. és hogy meg fog érkezni.
2023. márc. 24. 09:15
 8/9 anonim ***** válasza:
11 nap egy utalás? Ezt a szart. Miért nem jó egy magyar bank?
2023. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: az esetek nagyon nagy többségében nem fordul elő ilyen. Ünnepnapok szoktak fennakadásokat okozni. A magyar bank pedig azért nem jó, mert minden egyes kicseszett utalásért vonnak le pénzt. Ha csak párt forintot, de akkor is. Nagyobb összegnél nem mindegy, hogy 0 Ft-ért utalódik át, vagy mondjuk 2000-ért, de sok kicsi "csak 30 Ft" is össze tud gyűlni, a számlavezetési díj pedig alapjáraton sem ingyenes.

Én például a közköltséget minden hónapban Revolutról fizetem, és különösebb figyelmet sem kell rá fordítani, mert be van állítva a havonta ismétlődő tranzakció, és hogy töltse fel automatikusan pénzzel, ha nincs rajta elég.

2023. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!