Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szállítási cím és átvevőhely?...

Szállítási cím és átvevőhely? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az imént rendeltem az Underground Boltból. A szállítási módnál lehetett választani postapont, házhozszállítás, valamint GLS csomagpont között, ha jól emlékszem. Egy GLS csomagpontot választottam ki, azonban a rendelésről érkezett e-mailben ez nem egészen egyértelmű. Meg kellett adni a lakcímkártyán szereplő adatokat, mint rendesen, mert azokat elkérik a csomagponton. Azonban az e-mailben így írják: „A kiválasztott átvevőhely: xy”. Lentebb pedig a számlázási cím található, valamint a szállítási cím, ami nem a csomagpont címe, hanem a sajátom.

Nem tudom, ez mennyire egyértelmű, de az lenne a kérdésem, hogy akkor biztosan a csomagpontra fog érkezni? Szerintem igen, de szeretnék megbizonyosodni benne.

Köszönöm a válaszokat előre is!



2023. márc. 17. 18:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Valamint éppen az imént jött egy olyan e-mail szintén a bolttól, hogy

„Ügyindítás - [#rendelés száma] [Underground Bolt]: Új rendelés #rendelés száma”

A levélben az állt, hogy köszönjük levelét, stb. munkatársaink ekkor meg ekkor válaszolnak.

Ez mit jelent? :)

2023. márc. 17. 19:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Jártam már én is így többször, vannak ilyen rosszul fejlesztett webshopok. Természetesen a csomagpontra fogod kapni.
2023. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jártam már így más oldalon, ott is ilyen ellentmondásos volt a felület. Nem egy helyen egyszerűen beemelik a számlázási címet a szállításihoz automatikusan, hiába csomagpontra vagy egyéb harmadik helyre be lett állítva. Ettől függetlenül a csomagpontra szállítanak, mert nem lehet annyi véletlent összehozni, hogy a szállítási módok közül is ezt kérted, és még külön egy listából meg is nevezted hogy melyik pontra kéred (és annak a díját is kéred megfizetni).
2023. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. márc. 17. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!