Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » DPD futártól jött e-mail,...

DPD futártól jött e-mail, hogy holnap szállítanak csomagpontra. Miért nincs benne link a cím módosításra?

Figyelt kérdés

Elvileg a honlap szerint módosíthatom, hogy hova és mikor szállítsák ki.


Olyan csomagpontra kértem, ahova közben nem tudok elmenni, mert el kellett utaznom egy hétre másik városba.

Az e-mailben elvileg lennie kellene módosító linknek, de nincs.


Telefonon tudom módosíttatni?



2023. márc. 20. 20:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Mire az e-mail megjött már az ügyfélszolgálat nem elérhető mert este van. Holnap pedig már ki is szállítanák csomagpontra.
2023. márc. 20. 20:57
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha a holnap reggeli emailben sincs módosítás opció akkor egyszerűen nem lehet módosítani ha csomagpontra rendelted, csak akkor ha házhoz. Én nem is találtam erre vonatkozóan semmit az oldalukon. Szerintem logikus is hogy nem lehet hiszen ilyenkor nem is írják meg milyen időintervallumban viszik tehát nem is tudnád hogy meddig van időd módosítani. GLS-nél sem lehet a csomagpontost módosítani, ha egyszer náluk van az automatikusan megy a csomagpontra.
2023. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!