Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha mbvkn veszek egy házat,...

Ha mbvkn veszek egy házat, ami kb 20 éves és 15éve nem lakják És van rajta vízmű tartozás, akkor az a tartozás engem terhel?

Figyelt kérdés

Leírásban az szerepel h tehermentes, de akkor ez közművekre nem tartozik?

Illetve hogy tudnám vagy hol tudnék utána járni annak, hogy mennyi víz vagy villanyszamla tartozás van a házon? Az nem évül el?

Új tulaj lennék



2023. márc. 22. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Ha árverésen veszel ingatlant, akkor azt teljesen tehermentesen fogod megkapni. Az árverés napjával minden bejegyzett jog törlődik róla.
2023. márc. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fsms ***** válasza:

1# jól írja. Vettem, majd kaptam egy fizetési felszólítást a csatornázási művektől. Ott nem ismerték a jogszabályt, majd energia hivatali panasz lett belőle. A panasz benyújtás napján törölte minden követelését. Gondolom szóltak a hivatalból.

Azaz bepróbálkozhatnak, de nem tudnak nyerni.

2023. márc. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!