Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mibe erdemes...

Szerintetek mibe erdemes manapsag befektetni?

Figyelt kérdés

Gondolkodok allam papirban de nem vagyok benne biztos…


Egy dolgot szeretnek viszont elkerulni. Azt, hogy a szamlamom porosodjon (a jelenleg amugy is keves) a penz. Ti mit tudnatok tanacsolni, illetve ti mibe fektettetek es mik a tapasztalatok?


A valaszt koszi elore is.



2023. márc. 23. 10:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Leirtam, chatgptvel vallakozasok indulnak... Hatalmas lehetoseg... Youtubeon egyre tobb videó van a temaban....
2023. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11: azt hittem nem komolyan irod, bocsi! Oszinten szolva en ezt nem tartom validnak, inkabb mas lehetoseg utan kutatnek.
2023. márc. 23. 13:42
 13/17 anonim ***** válasza:

10x szorzót belátható időn belül ekkora összegből? Bérelj egy lakást és irány a rosszlányok.hu

Megsértődhetsz ezen is, de olyan nem nagyon lesz, ami ekkora összegnél ekkora profitot termel biztonsággal

2023. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azt hogy nem tudtok ilyen legalis alternativat az nem egyenlo azzal, hogy nincs ilyen. Illetve nem megsertodom, hanem csak kifejezesre juttatom azt, hogy elvarok bizonyos kommunikacios normakat… tenyleg nem ertem, hogy miert kell ilyen rosszindulatuan hozzam allni, de lehet en vagyok a hulye.
2023. márc. 23. 14:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, egyertelmuen te vagy
2023. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Milyen szerencse, hogy tanulhatok toled 15os, hiszen az allaspontod, amik abszolut nem szemelyeskedesek, ervek hada tamasztja ala!!! Koszonjuk, hogy vagy nekunk!
2023. márc. 23. 14:28
 17/17 anonim ***** válasza:

Mielőtt kioktatsz: nem rosszindulatból vagy trollkodásból írok, de nem komolyan vehető, amit írsz. Ha 1 millió forintból belátható időn belül 10 milliót lehetne csinálni, akkor mindenki ezzel foglalkozna. De nem lehet.

Ha kisebb kockázatú befektetések érdekelnek, akkor arra ott az állampapír, de ezzel ügyeskedve is max duplázol néhány év alatt.

Magasabb kockázatra ott a tőzsde vagy a kriptó, esetleg sportfogadás, de ezekkel kell foglalkozni, olvasni, elemezni, mert ezek hiányában inkább csak bukni fogsz.


Én mégis azt mondom, hogy 1 milliót inkább tudásba fektess. Keress, tanulj olyan szakmát ami piacképes, mégha az szakmunka is. Ha jó vagy benne és szorgalmas, akkor reális a 10 milliós megtérülés. De az, hogy te azt képzeled, hogy valahova csak úgy beteszel 1 millió forintot ami aztán x idő múlva 10 lesz, olyan nincs. Ilyen választ nem fogsz kapni.

2023. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!