Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hollóházi porcelán vázát hol...

Hollóházi porcelán vázát hol érdemes eladni, ha semmi egyebet nem tudok a vázáról, értékéről? Van erre üzlet, ahol személyesen lehet az ilyesmit?

Figyelt kérdés
Apám nyerte versenyen sok évvel ezelőtt. Kb 30 centi magas lehet. Szeretnék belőle pénzt csinálni, de nem tudom, hol érdemes. Vaterázni nem akarok, nem az én világom. Jobban szeretem személyesen vinni a dolgokat, és kapni érte a pénzt. Anno bakelitlemezekkel sikerült, gondoltam, ennek is megvan a helye, ahol lehet.
2023. márc. 25. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Sehol
2023. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Regisegkereskedesbe beviheted aztan mondanak ra egy pofatlanul alacsony arat, te meg eldontod hogy orizgetni akarod-e meg vagy kell az a parezer forint amit kapsz erte.
2023. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a legjobb lehetőséged a vatera, jófogás vagy hasonló oldalak lehetnek. Rákeresel hasonló vázákra, azok alapján pedig belősz egy körülbelüli árat, és úgy hirdeted.
2023. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!