Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Árulhatok jófogáson, vagy...

Árulhatok jófogáson, vagy bármilyen online piactéren, ha nem vagyok magyar állampolgár?

Figyelt kérdés
Egyszeri alkalomról lenne szó, nem pedig kereskedelemről. Tehát román állampolgár vagyok, és egy határmenti településen élek, így nem lenne gond 20 kilométert autózni, hogy feladjam a csomagot. Na de feladhatom, ha nincsenek magyar irataim? Az utánvét összegét hogy kapom meg? Magyar bankszámlát sem tudok nyitni magyar iratok nélkül, esetleg átutlják román számlára?

2023. márc. 25. 16:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Mert váratlanúl jött a hír, hogy hamarosan apa leszek így választani kellett, hogy vagy a pc, vagy a motor marad, és az utóbbit választottam."

Továbbra sem értem, hogy ha valamit megvettél drága pénzért, miért kell töredékáron elkótyavetyélni, de ez legyen az én problémám. 😂

2023. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!