Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van megbízható tippadó oldalt,...

Van megbízható tippadó oldalt, ami tényleg nem ver át?

Figyelt kérdés
Légyszi olyanok írjanak akiknek van tapasztalatuk!

2023. márc. 27. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
nincs.
2023. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
nem gyanús, hogy ha lenne, akkor màr mindenki csiliomos lenne sportfogadàsbol?
2023. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Én három fizettem be:

Az egyik egy programot orosz Excel programot adott el, amihez tippek jártak telegramon, az 20.000Ft volt. Úgy 2 nappal később rájöttem a program nevére szimplán annyiból hogy a "szerző" nevébe rákerestem a fájl információkon belül. Mint kiderült az egy ingyenesen letölthető program csak teljesen cirill betűkkel volt írva, míg amit eladott a magyar csávó, az részben le volt fordítva... Különben volt 2 szép nyereményem vele, mert a telegram csoportban csak azokat a döntetlen tippeket raktam amiket én is jónak láttam akkor 2 év tapasztalattal.

A lényeg hogy kb. 30.000Ft-ot profitáltam rajta, de másfél éve egy tipp sincs telegramos csoportban, lényegében eltűnt az admin.

DE nem miatta jöttem ki profitba és nem a tippjei miatt, a program pedig semmit nem adott hozzá a fogadási statisztikámhoz.


A második az ez volt: [link]

Itt -180.000Ft-tal végeztem, 2022. januárban fizettem elő náluk. VIP1 és VIP2-re is. Itt ugye az a taktikájuk, hogy fix téttel raknak naponta egy-egy meccsre. Na most miután a VIP1 tippeket raktam 20.000Ft-tal sorozatban 3 vesztes nap lett, így -60.000Ft + ugye a 20.000Ft-os tagsági díj (ha jól emlékszem annyiba került). Szóval -80.000Ft-nál tartottam. Miközben a VIP2-es tippeknél 3 vesztes helyett 2 nyertes és 1 vesztes tipp volt. Gondoltam hogy jó, akkor 100.000Ft-ot bekockáztatok a 4. nap VIP2-es tippjére, mert úgy látszott az NBA tippek jobban mentek nekik. Hát amikor az is vesztett akkor ott voltam hogy rip, többet nem rakom a tippeiket.

Statok alapján megnézhetitek, mindig kirakják a havi végösszeget hogy milliós profit körül vannak havonta 100.000Ft-os tétekkel, igen ám, de ahhoz napi 200.000Ft-ot kell kockáztatnod és mindkét VIP csoport tippjeit rakni.

Amúgy ez a Nagytétes olyan oldal, hogy korrektül közlik a tippeket és a statok is stimmelnek amiket hónap végén közzétesznek, csak kicsit megtévesztő mert mindkét csoportot egyben mutatják. Volt olyan hónap amikor VIP1 csoport negatív lett, de VIP2 meg 900.000Ft környékén és úgy lett végösszegben egy 600.000Ft körüli profit.

Nem tudom ajánlani, aki esetleg gondolja 10.000Ft-os tétekkel próbálkozhat náluk, hátha sikerül kifogni egy nyerőszériát. Nekem kolléga ajánlotta hogy ő egymás után 4 napig nyert és 420.000Ft-ot vett ki, na nekem meg az ellenkezője sikerült, szóval erről ennyit.


A harmadik, erre úgy fizettem be, hogy nyertem egy ilyet:

[link]

Ez a BetHunter csapata. Volt náluk egy promóció, hogy 60.000(!) Forintért örök tagságot lehet kapni. Akkor úgy voltam vele, meg hát láttam is sorra osztják meg a nyertes szelvényeket, tök jó, dátumokat azt úgy nem néztem a szelvényeken, de mindegy is elvégre volt 150.000Ft-om.

Akkor ez nekem belefért, befizettem. Egy tippet se raktam azóta sem, pedig már másfél éve tagja vagyok a csoportnak. Olvasom ahogy 3. napja mindegy bejegyzésen vigyorgó emojik, meg mérges emojik-kal reagálnak rá a csoporttagok. Különben olyan tippeket adnak hogy tipikusan az a jónak tűnik, de mégis elmegy valahogy.

Mivel mostanában jó ha hetente feljárok Facebook-ra, egyáltalán nem látom milyen tippeket osztanak meg és én sem fogadok már mindennap. Most van egy taktikám, vezetem a statisztikám és teniszre vagy focira szoktam tenni, kb. 3-4 naponta, ha találok olyan meccset ami jónak tűnik. 2022 november óta 5.000Ft-ból 7-szer sikerült megcsinálnom hogy görgetéssel felmentem legalább 40.000Ft-ig. Úgyhogy mostanában tudom kijelenteni, hogy visszanyertem amit eddig elbuktam.


Fogadjatok meg valamit, mármint ígérjétek meg, ha fogadtok, akkor 5.000Ft-nál ne többel, vagy amennyit bír a zsebetek. Sok kicsi sokra megy, ezt pedig k*rva fegyelmezetten lehet csak csinálni.


Na de a lényeg az, hogy abszolút értelmetlen előfizetni ilyen tippadó oldalakra, olyan tippeket adnak amit bárki ingyenesen magától is megtalál, ha ismeri a kínálatot. Nincs olyan hogy "profi tippadó" olyan van, hogy "profi sportfogadó" és egy profi szerintem abban nyilvánul meg, ha mással megosztja tapasztalatait. Egy tippadó oldalnak szerintem nem csak a tippet kéne átadni, hanem részletes elemzést is, vagy úgy lenne a legkorrektebb ha felvenné ahogy maga a tippmester is megrakja a saját tippjét.


Én a sportfogadas.org-ot tudom ajánlani, ott olyan veterán tippadók vannak és olyan cikkek amik megbízhatóan, korrekten mutatják be a sportfogadás rejtelmeit (mert van ilyen).

https://www.youtube.com/watch?v=ptiviTyayyQ

[link]


Annyit még hozzáfűznék, hogy az oldalon a legtöbben csak szórakozásként tekintenek a fogadásra, lényegében egy olyan közösség akiket a fogadás köt össze. Egy olyan fórum ahol lehet minden témában beszélgetni, de a sport van mindenek előtt. Én 2021 óta vagyok tag, azóta sem ismertem ki teljesen az oldalt, rengeteg funkciója van, játékok, de azóta napi szinten látogatom és akit érdekel a fogadás annak is abszolút ajánlani tudom, mert olyan emberek vannak fenn akik segítőkészek, nyitottak, és tényleg tanulni lehet a tapasztalataikból. Ráadásul ingyen.

2023. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak kisebb, parszazas oldallal van tapasztalatom, talán egy olyan volt, ahol esport tippeket irt az admin, atlagosan napi 1-2 volt, nagyjabol egy 10-esre jott ki, minden honapban vagy kisebb vagy nagyobb profittal szalltam ki, de gyerekvallalas miatt az egesz sportfogadast felretettem
2023. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tipplap.hu

hathárom Néha vannak jó tippek.

2023. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az 5ös válasz 2 ingyenes oldalt írt le. Nagyon fontos hogy ingyenes. A hathárom.com-ot elég régóta követem ingyen tippek néha bejön valami de elég sokszor mellé lőnek. A hathármas tippekkel szerintem nem lehet profitot csinálni de vannak benne néha jó gondolatok érdemes elolvasni a cikkeket és szelektálni belőlük.

De ami furcsa hogy a fizetős oldaluk a logibet szerintük mindig nagy profitot termel. Érdekes hogy a fizetős az mindig profitos.


Tippekért fizetni nem éri meg. Ezek az oldalak azért üzemelnek hogy fizess tagdíjat, ők jól járnak a tagdíjakkal te meg vagy nyersz vagy nem. De az biztos hogy ők jól keresnek vele. Ez egy nagy üzlet lett néhány embernek, ők jól megszedték magukat.

Ha szeretnél játszani a saját tippjeiddel csinàld ne fizess másoknak.

2023. máj. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tamas7222 válasza:
Logibetet ajánlom, korrektek, minden tipp visszaellenőrizheő!!
2023. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, keress privátban és segítek.
2023. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!