Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A 2013 előtti nyugdíj járulék...

A 2013 előtti nyugdíj járulék adataim hogy tudnám megnézni?

Figyelt kérdés
Az azt követőt megtaláltam, ott ír is egy összeget ami azóta be lett fizetve, de azelőttről semmit. Azt se tudom így mennyi lehetett 2001-2013 között befizetve. Ezt csak adategyeztetés kezdeményezésével tudom meg?
2023. ápr. 4. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

"Azt se tudom így mennyi lehetett 2001-2013 között befizetve."


Talán inkább levonva, hiszen a bruttó béredből vonták ezt a járulékot. Az teljesen lényegtelen, hogy megfizette a munkáltatód ezt a járulékot az államnak, vagy sem.


Mi a cél, mert nem igazán értem, hogy mit szeretnél?

2023. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A cél az, hogy tudjam pontosan mennyi munkaviszonyom van a nyugdíjhoz. 2013 után szépen látom az időt is és kimutat egy egyenleget (ez most még nem tudom hol és hogyan fog végül is számítani)


Persze, tudom hogy nem számít megfizette-e, mert ez már a munkáltató sara, habár akkor még valamelyik magánnyugdíjpénztár kapta végül.

2023. ápr. 6. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Ügyfélkapun a Nyugdíj fül alatt találsz Adategyeztetés menüpontot, itt kell kiválasztanod a Neked megfelelőt. Évente egyszer ingyenes. Nekem gyorsan válaszoltak, és sikerült is néhány dolgot kiigazítani.

02 - NYUGDÍJBIZTOSÍTÁSI NYILVÁNTARTÁSBAN SZEREPLŐ ADATOK EGYEZTETÉSE IRÁNTI KÉRELEM (NY_AEKER_01)

2023. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!