Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A VR headset higéniai eszközne...

A VR headset higéniai eszköznek számit? Elállási jog nem gyakorolható rajta?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy VR headsetet viszont nem vagyok benne biztos hogy meg is akarom tartani, először fogom kipróbálni. Be-Va Chip oldalán találtam legolcsóbban amelyiket kinéztem viszont ott kikötik az ÁSZF ben hogy a 45/2014. (II. 26.) Korm. rendelet 29. § szerint a VR headset nem küldhető vissza mivel higéniai eszköz?! Én már küldtem vissza fülhalgatót azis ugyanugy az ember fején van mégse volt semmi probléma, ezt gondolom nem tehetik meg hogy csak úgy hozzáadnal ezt meg azt a törvényben leirtakhoz?
2023. ápr. 7. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, de nézd meg azt a kormányrendeletet!
2023. ápr. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Budapesten több hely is van, ahol ki tudod próbálni ezeket.

Inkább erre szánj néhány órát, minthogy visszaküldésről vitatkozz velük napokon keresztül.

2023. ápr. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kormányrendeletben nincs példa hogy mi számit annak és mi nem, és 2-es, nem nagyon szeretnék 6 órát utazni csak azért hogy kipróbáljak valamit, és nem is nagyon lenne rá időm.

Inkább úgy döntöttem hogy Német Amazonról veszem meg mert ot 50 ezerrel olcsóbb, és ha mégse jó eladom használtan. Ithon használtan is legolcsóbban annyiért mennek mint külföldről vadi újjan, röhej.

2023. ápr. 9. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!