Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MPL-csomagautomatánál lehet...

MPL-csomagautomatánál lehet az utánvétes csomagot kártyával is fizetni?

Figyelt kérdés
Magánszemélyekekre gondolok. Eddig csak a webshopos rendeléseket lehetett így fizetni, de most sok új automatát telepítettek, és hátha.

2023. ápr. 16. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A csomagautomatanal csak kartyaval tudsz fizetni.


[link]

2023. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet.
2023. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1, ez a link a webáruházakra vonatkozik. Akik szerződtek a postával, nekik engedélyezték a kártyást eddig is. Én is vettem így át pl. aksit laptopba.

A kérdésem magánszemélyekre vonatkozik. Akiknek eladok valamit mondjuk a Vaterán. Eddig nekik nem lehetett fizetni kártyával, csak előreutalással tudtak vásárolni másik magánszemélytől.

A kérdésem az, hogy ez változott-e mostanában.

2023. ápr. 16. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:

3: csomagautómatánál mindig csak és kizárólag kártyával lehetett fizetni az átvételnél.


Ez sosem volt másként, most sincs másként.

2023. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én ezt értem. De eddig - ha automatánál akartam magánszemélynek feladni akármit/bármit -, nem engedte a címiratkitöltő jelölni az utánvét opciót.

Amúgy azóta kiderítettem: most már engedélyezi.

2023. ápr. 16. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:
3 éve is engedte. Nem tudom, hogy miről beszélsz.
2023. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!