Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem sikerült átvennem a...

Ha nem sikerült átvennem a Sheinről rendelt csomagomat, akkor visszaszállítják Kínába?

Figyelt kérdés

Most rendeltem először az oldalról, ezért nem vágok benne valami rutinos. Pár hete rendeltem és kb. 2 hét múlvára volt kiírva a kiszállítás. Nem számítottam rá, hogy előbb jön meg, így nem is vártam a hívást. De kb.10 nap múlva hívták két különböző magyar számról. Sajnos abban a pillanatban egyiket sem tudtam felvenni. Ez délután történt. Még aznap délelőtt küldtek egy emailt, hogy nem tudták kiszállítani a csomagom.

Nem tudom eldönteni, hogy most visszaszállítják oda, ahonnan jött, vagy teljesen elveszett a csomagom. Hogyha csak visszaszállítják körülbelül mikor kaphatom meg?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. ápr. 16. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Mégegyszer megpróbálják kivinni, ha akkor se veszed át visszamegy a feladónak, aki visszaadja a termék árát, de a szállítási díjat nem.
2023. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!