Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Karantenabc.hu-ról vélemények?

Karantenabc.hu-ról vélemények?

Figyelt kérdés
1 hete rendeltem tőlük, előre utalással lehetett csak fizetni. Elküldtem a pénzt, ki lett egyenlítve a számla. Viszont semmi információ nem jött a megrendelésemről, vagy hogy mikor fogom egyáltalán megkapni. Hívtam őket tegnap, de leráztak. Mondta, hogy akkor majd később visszahív. Nem hívott. Ma mégegyszer felfogom hívni az illetőt. Ha esetleg átverés, akkor a rendőrség foglalkozik ilyennel? Vagy ahhoz több bejelentő kéne? :/ 8000Ft-om fog oda veszni.

2023. ápr. 21. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

"8000Ft-om fog oda veszni."


Kétlem hogy ilyen nevetségesen alacsony összeggel foglalkozna a rendőrség.

2023. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó nevetést neked. Remélem, majd egyszer te is így jársz. Akkor pedig majd én fogok nevetni.
2023. ápr. 22. 15:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolom te csak úgy osztogatod a 8000 forintokat idegeneknek.
2023. ápr. 22. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel 15000 forintos órabérért dolgozom meg sem érné az időmet pazarolni 8000 forint visszaszerzésére. Amennyi időt elvenne az életemből a rendőrséggel beszélni, jegyzőkönyvezni stb... az alatt a többszörösét megkeresem.


Kétlem hogy így járnék mert van annyi eszem hogy csak hiteles oldalakról és személyeknek utaljak de ha bukok 8000 forintot akkor majd értesítelek és nevetünk egy jót rajta együtt mert valóban nevetséges összeg.

2023. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Lett valami fejlemény a rendelésről? Én is rendelnék tőlük, de eddig nem mertem, bár már évek óta létezik az oldal.
2023. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!