Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A clearservice valós cég? Mit...

Kálvin Tamás kérdése:

A clearservice valós cég? Mit lehet róluk tudni?

Figyelt kérdés

#takarítás #külföldi munka #Clearservice #szállodai takarító munka
2023. ápr. 24. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyar bejelentővel küldenek ki Németországba, viszont előtte ki kell utaznod saját költségre Székelyudvarhelyre hogy az 5 napos takarító tréninget teljesítsd. Szállás ingyenes egy lepukkant albérlet ahol 8-10 fő egyben. A tréningen időre mérnek mindent ágyazás, szoba-fürdő takarítás, kemény fizikai jelenlét kell hozzá, ha nem sikerül az elvárt idő akár már első nap elbúcsúznak Tőled, szó szerint idézem „protokoll alapján 2 órád van elhagyni a szállást” még ha este is megy vissza a busz amivel érkeztél. A tréner egy nagyon bunkó ember nem mondja a szemedbe, ha nem vagy jó majd másnap közli várnak az irodába hogy elbúcsúzzanak tőled, nem várják meg hogy fejlődj. Ha sikerült a takarító képzés, vagyis a napi 4-6 órás fizikai „erőlétet” akkor mehetsz Németországba dolgozni. Viszont ha ott hagyod 6 hónapon belül vagy felmondanak neked, mert „lassú vagy” vissza kell fizetned 600 eurot a tréning árát, természetesen Németországba is időre kell kitakarítanod szoba-fürdő (20 perc alatt )1 szoba, vagyis napi 8 órába 20 szobát kell kitakarítanod. Szóval 6 hónapig kitartónak kell lenned nem lehetsz lassú, egy tabletet kapsz amin fogják figyelni az időd:D A fentieket saját tapasztalatból írtam. :(:
2023. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyébként 13 fővel indultunk majd péntekre maradt 5 fő akik kaptak Németországba szerződést mert sikeresek voltak a tréningen. De nem irigyeltem őket hiszen aláírtak egy magyar bejelentős munkát, táppénz magyar bejelentés alapján nincs 13-14.havid se. Plusz 6 hónapig legyél kitartó, viszont Neked is felmondhatnak ,azért 600 eurot visszafizetni első héten ha nem bírod a munkát nem kellemes. 100x megbántam hogy elmentem Székelyudvarhelyre 400km a nagy SEMMIÉRT.
2023. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bezzeg ezeket nem mondják el. Milyen jó, hogy ki írtam ezt ide. Másnak ez nagy segítség lesz. Mégse olyan szép és jó ez a munka, ahogyan hangzik. Ennyit nem ér. Inkább elmegyek németországba egy operátornak a gyárba havi 1600-2000 euroért és még időre se kell kapkodnom magam. Meg hát vissza fizetnem se..
2023. máj. 12. 23:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én se olvastam véleményt, mert nem volt fent sehol.Teljesen igazad van. Ausztriába 8-10 szobát takarítasz ki ennyi pénzért egy kisebb hotelbe , itt pedig 20 szobát naponta időre, plusz ha lassú vagy elküldhetnek és 600 eurot ki kell fizetni a nagy takarítási "tréningért" :D Tervezni se tudsz.. hiszen vezényelhetnek hetente más-más város hoteleibe is, akár 400km távolabb ahová kiközvetítenek. Mai napig kinevetnek ismerőseim hogy magyar bejelentővel akartam kimenni Németbe....
2023. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Bánhidi Barnabás válasza:
Sajnálom, hogy olvastam el előbb a fentieket. Én ma reggel jöttem meg onnan. Ennyire még soha nem vettek hülyére, mint ott.
2023. aug. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 kelemenbeattrice válasza:
Sziasztok. Párommal nemrég végeztük el a tréninget náluk. Nem volt könnyű, de a trénerek bíztatásával nem adtuk fel, és sikeresen elvégeztük az 5 napot. Hamarosan kiutazunk Németországba.
2023. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Emberek!!! En 3 ever dolgoztam naluk. Elso kepzbpl mondhatom, hogy jo a ceg es megbizhato. Kb 130 embert foglalkoztatnak.


A 3 ev alatt mindig azt lattam, hogy az rinyal es panaszkodik aki nem szeret es nem akar dolgozni.


A felretett penzbol itthob lakast vettem, ami magyar fizubol a lehetetlen kategoria.


Szoval menjetek batran, csak oda kell allni a munka melle

2023. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 AdrianaKos válasza:
Sziasztok en lassan 4 éve a cegnel dolgozok!!! Nem tudom miert mondjak azt az emberek hogy nem valós vagy kibasznak az emberel🙃en beszelek Németül akárhol kaphatok munkát…megis itt vagyok mert nem fizetnek sehol ugy mint a cegnel..es ezt alá tudom támasztani akarmikor bér papírral akarkinek aki szeretne !!az aki azt mondja hogy nem jo nem fizet jol az hazudik! Mindig azok az emberek beszelnek akik vagy nem szeretnek dolgozni vagy nem sikerult nekik ugy teljesíteni ahogy kell!!! Persze hogy kell dolgozni hisz mindenhol van egy elvárás! Ugyanúgy gyári dolgozótól is elvárják azt a mennyiség számot (darab szamot) ez mindenhol igy van nem csak itt..en csak azt tudom mondani nem kell senkire halgatni aki dolgozni szeretne ugyis megpróbálja😊
2023. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bánhidi Barnabás válasza:

Bocsánat!


De kicsit gyanúsnak vagytok...hirtelen három ember a cég védelmére kelt miután írtam.

Közületek egy már rég nem dolgozik a cégnél...

Meg kérdezném, hogy miért kerestek rá a cégről írt véleményekre, ha már rég nem dolgoztok ott, illetve, ha épp alkalmazásban álltok náluk...?

Én akkor keresek véleményeket egy cégről, ha oda készülök menni dolgozni...

Sajnos nem olvastam kellően utána ennek a bűnbandának.

Ti nagyon a védelmére keltetek, miután jött egy negatív vélemény...

Pénzt kaptok ezért?

Akkor megértem.

2023. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Pixo77 válasza:
Üdv,én 2 éve dolgozom a cégnél,mindenekelőtt az előző válaszolónak mondom,hogy hozzánk úgy jutott el ez a vélemény,és ezt most az összes kollégám nevében mondhatom szerintem,hogy rengetegen érdeklődnek a cég iránt,csak nálam napi 2-3 minimum,és már most megkaptam ezeket a kérdéseket,hogy valóban így van-e,ahogy itt leírtak dolgokat.Nos,nem ,nincs így.Valóban van egy képzés Erdélyben,ahol megtanítják a szakma alapjait,és ugyanúgy mint bármelyik másik szakma,ez sem való mindenkinek,de aki dolgozni akar és van ambíciója az simán el tudja végezni.Ilyet,hogy 600 eurót fizetni kell a cégnek,ilyen nincs.Ez abszolút ki van forgatva,egyáltalán nem ez a menete ennek,senkinek sem kell utalnia a cégnek semmilyen pénzt ha felmond,vagy elválnak az útjaik.Valamint bőven lehet jól keresni,szezontól függően 16-1700 eurótól felfele!Én imádok a cégnél dolgozni,mindenben segítenek,persze mint minden munkahelyen itt is van elvárás,de szerintem ez normális.Azt javaslom,hogy akit valóban érdekel a munka és pénzt akar keresni,az ne az ilyen anonim vélemények után menjen,bátran vegye fel a kapcsolatot a céggel,és majd utána döntse el,hogy jó-e vagy sem.
2023. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!