Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jött egy érdekes mail a...

Jött egy érdekes mail a Foxpost-tól, viszont én nem is használtam az oldalt. Valaki eladott valamit a nevemben?

Figyelt kérdés
Jött egy mail "Az Ön termékeire van érdeklődő vevő, aki megvásárolná azokat. Az eladás megerősítéséhez kattintson az alábbi gombra." Viszont Ez egy wkej.to rövidített linket tartalmaz, amit megnéztem proxyval és a címük egy ip cím valami hosszú egyedi azonosítóval. Azt írja nekem magyar nyelven, hogy valaki öngyújtó utántöltő folyadékot vett tőlem és várja a csomagot, meg van azonosító meg minden. Egy icloud.com os címről jött a mail. Most akkor mi van? Valaki árul a címemben/nevemben?

2023. ápr. 27. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ne kattints az ilyen linkekre
2023. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Linkből ítélve meg ilyenek ez scamnek tűnik de nem tudom
2023. ápr. 27. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Atveres
2023. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tuti, hogy kamu, nyugodtan töröld.
2023. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Belopták az adataim ha rámentem telefonon proxy oldalról a linkre és kiadta az oldalt? Foxpost utánzat
2023. ápr. 27. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!