Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a futár ma hozta volna a...

Ha a futár ma hozta volna a csomagot, de nem tudta senki átvenni, akkor másnap hozzák ki újra?

Figyelt kérdés
Olyan időpontban akarta ma hozni a futár, amikor senki sincs itthon, mivel amúgy is úgy számítottam, hogy csütörtök, péntek körül jön. Felhívtam a futárt, hogy ma sajnos senki nem tudja itthon átvenni, csak holnap vagy a héten bármikor. Azt irjàk e-mailben, hogy sikertelen kézbesítés, és még egyszer újra megkísérelik kiszállítani. Akkor holnap várjam?

2023. máj. 10. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Napon belül nem szokták még egyszer kivinni, holnap esélyesebb.
2023. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy egy napon belül nem. Arra lennék kiváncsi, hogy akinek volt már ilyen, hogyan zajlott.
2023. máj. 10. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen futár?

Nekem GLSel volt ilyen "ügyem". A futárral megbeszéltem, hogy másnap jöhet. De biztos van csomagszámod, hívd fel az ügyfélszolgálatot és beszéld meg. Meg GLS-nél van olyan opció, hogy csomagszámmal a neten tudsz variálni a kézbesítésen-nem tudom más cégeknél van-e ilyesmi

2023. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez Sprinter futárszolgálat. Sajnos helyettes futár volt, így hiába beszéltem vele, holnap nem ő lesz erre. (Ezért is nem tudtam átvenni, mert nem az évek alatt megszokott időpontban jött, mikor itthon tud valaki lenni), de a hét további részében megoldható. De egyébként megoldottam, felhívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták a következő munkanap kihozzák újra.

Tudom, hogy van a GLS-nél meg a DPD-nél is ez a módosítási lehetőség, de sajna itt nincs, vagy a cég nem rendelte meg tőlük, mert ez elvileg feláras szolgáltatás, ez az időpont meg címmódosítós dolog, de nekem csak annyi jön tőlük minden reggel, hogy a mai napon ekkor és akkor kézbesítjük a csomagját, nincs ilyen előzetes értesítés meg semmi.

2023. máj. 10. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!