Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan volt Friderikusz...

Honnan volt Friderikusz Sándornak 1999ben 500mFt-ja?

Figyelt kérdés
[link]

#Friderikusz Sándor #Fenyő villa #500 millió Forintos fenyő villa #Friderikusz Sándor háza
2023. máj. 11. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nyalonc, nyelvcsapkodás.
2023. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több volt neki.
2023. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Én adtam neki a ballagására.


De komolyan úgy nem értem az ilyen kérdéseket, nem mindegy neked?

2023. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már több mint 10 éve futott a Magyar Televízióban, majd talán a TV2-n a Friderikusz Show, adásonként kb. 20 milliós haszonnal, ami mind az övé volt, miután összevesztek a Dömsödivel és elváltak útjaik. A 80-as évek végén együtt kezdték, mivel Fridi rádióriporter volt, Dömsödinek volt tv-s tapasztalata.

Egyébként már a 80-as években sem számított csórónak Friderikusz, mert járta az ország művelődési házait talkshow-kkal, mivel akkor a tv-ben még alig voltak ilyenek és így elvitt egy-egy híres embert egy-egy tömött művelődési házba beszélgetni, kifizette a vendégnek a gázsit és neki maradt a haszon másik fele.

Azonkívül írt egy bestseller könyvet az első magyar szépségkirálynő (Molnár Csilla) életéről és haláláról (öngyilkos lett), amit vittek, mint a cukrot, minden aluljáróban lehetett Pesten kapni. Abból vette az első lakását Pesten a Váci utcában.

Ezeket mind leírja az önéletrajzi könyvében, Friderikusz Sándor: Eddig.

2023. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz majd az érdekes inkább, hogy kire fogja hagyni, de biztosan meg van már a terve, elég alapos ember.
2023. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!