Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Régen voltam állásinterjún....

Régen voltam állásinterjún. Miben illik menni pénzügyes terület (állami cég) esetében? Nekem még mindig a sötét alj (szoknya vagy nadrág), fehér ing, körömcipő az evidens. 47/N

Figyelt kérdés

2023. máj. 17. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz az.
2023. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ebben érzed jól magad, akkor az.

Színben szerintem még a királykék tud ütős lenni nőkön. Hozzá egy nem túl élénk de azért piros rúzs.

De a stílus ugyanaz az "irodai" klasszik.

2023. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ing/blúz, lehet akár színes vagy mintás is csak ne legyen túl harsány. Hosszú nadrág vagy kb térdig érő szoknya, ez is lehet szerintem színes vagy mintás, nyilván úgy hogy passzoljon a felsőhöz (pl ha a szoknya kockás a blúz legyen egyszínű). De lehet dress is, csak ne legyen túl rövid/tapadós/csicsás, business casualra dob ki elég jó ötleteket Google. Körömcipő teljesen jó, csinos és lehet benne menni. Esetleg blézer hozzá ha hűvös van.

Nem feltétlen kell a sötét alj fehér ing kombó, lehet ennél színesebben is öltözni, de ha ez tetszik simán jó így is.

2023. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

én állásinterjúkra, de azóta is a munkahelyemre (iroda) minden egyes nap így öltözöm föl:

-fekete térdig érő szoknya

-testszínű harisnyanadrág

-fekete lábbeli

-fehér blúz

szerintem így illik menni, mert meg kell adni a tiszteletet.

2023. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!