Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék jobban megtanulni...

Hogy tudnék jobban megtanulni intézkedni? Valahogy olyan nehéz, rendesen erőt kell gyűjtenem mielőtt bemegyek valahova, vagy felhívok valakit.

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csinálni kell. Nekem a telefonon az segített, hogy elmentem telemarketingesnek dolgozni. Két hét múlva kirúgtak, mert sz.r voltam, de pont annyit fejlődtem ez alatt az "intenzív tanfolyam" alatt, amikor napi sok ismeretlen emberrel kellett beszéljek, hogy ma már egyáltalán nem okoz gondot a telefonálás.

Személyes ügyintézésnél ugyanez volt.


A lényeg, hogy idővel nem fogsz parázni rajta. Kérdezd meg a szüleid, biztos ők is így voltak régen, ma meg már hajaj :D

2010. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek nagy része így van ezzel. Két tanács:

A) előre gondold végig, hogy mit fogsz mondani, ill. miket kérdezhetnenk és gondold át a választ.

b) minél többször intézkedsz, annál egyszerűbb lesz. Olyan mint a főzés :) Amikor először csinálod a kaját, tök nehéz, utána meg már csak összedobod :)

2010. okt. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is így voltam ezzel. rajtam is az segített, hogy olyan munkahelyem lett, ahol rendszeresen intézkedni kellett. telefonálni, emberekkel kommunikálni, elintézni nekik dolgokat. belejöttem. mostmár csak akkor van gyomorgörcsöm egy-egy intézkedés miatt, mikor vmi sumákolás van a dologban...de akkor rendesen....de már ez is megy:-)
2010. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Motiváljon az utána következő kv szunet!
2010. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!