Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixpron 100 ezer forintos...

Tippmixpron 100 ezer forintos bónuszt más is kapott?

Figyelt kérdés

Május 26-29 között kell feltölteni az egyenleget 100 ezer forinttal, és jóváírnak 100 ezer forint bónuszt.


Nekem sajnos nincs ennyi pénzem, viszont ha valaki tudna segíteni az nagyon sokat jelentene. Természetesen amint jóváírják a bónusz összeget a számlán, azonnal visszautalom a segítőnek az összeget.



2023. máj. 27. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt a bónuszt meg kell forgatni.


Nincs ingyen pénz.


Olvasd el a szabályzatot.

2023. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom,de csak akkor kapom meg ha befizetek annyit
2023. máj. 27. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács: ha nincs 100e forintod, szerintem egy fillért se ölj szerencsejátékba, nem ér annyit ez a hobbi!
2023. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ezt a promóciót milyen oldalon láttátok, tudja valaki linkelni? Én erre vonatkozóan semmilyen értesítést nem kaptam.
2023. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem láttam én se, de elég komoly. Nekem a max bónuszom 40ezer volt, amihez 80ezret kellett befizetni. Ennél jobbal még nem találkoztam. Általában sokszor 20ezres bónusz jön.
dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"amint jóváírják a bónusz összeget a számlán, azonnal visszautalom a segítőnek az összeget"


MIBŐL ?


Azt írtad nincs pénzed.

dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!