Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen diákmunka lehetőségek...

):) kérdése:

Milyen diákmunka lehetőségek adódnak Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb két hét múlva leszek 16 éves, ennek alkalmából a nyárra szerettem volna valamilyen diákmunkát vállalni, nagyjából egy hónapra. Legszívesebben menhelyekre, vagy lovardába mennék, de tudomásom szerint oda csak önkéntesként lehet menni. Nem vagyok pénzéhes, de jelenleg nagyon nehéz helyzetben van a családom, és szerettem volna besegíteni Anyukámnak. Nagyjából bármire hajlandó vagyok, de nekem fontos lenne, hogy egy befogadó, barátságos közösségbe kerüljek. (Több, mint egy éve eléggé beteg vagyok, és nem szeretném, hogy e miatt piszkáljanak.) Illetve olyan munkát is szívesen vállalnék, amit egyedül kell csinálni (pl kutyasétáltatás, ilyesmi). Tapasztalatom a koromból adódóan nincsen kb semmiben, de szívesen tanulok bármi újat.:) Pesten lakom, lehetőleg nem szeretnék nagyon messzire menni. (A betegségem nem befolyásolja a munkavégző képességem.)

Ha valaki tudna bármit ajánlani, nagyon hálás lennék! :)



2023. jún. 3. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
mindenfélék
2023. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezeken az oldalokon regisztrálsz, lefotózod az adataidat (diák, adókártya stb), jelentkezel munkákra és ha valamire felvettek egyeztetnek veled.

2023. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!