Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki dolgozott már diákmunká...

Valaki dolgozott már diákmunkásként a LUPA BEACH-en? Mik a tapasztalatok, élmények?:)

Figyelt kérdés
Lehet én is ott fogok most nyáron dolgozni, ha tudnátok mesélni azt megköszönném:)

2023. jún. 6. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Már várunk! :)
2023. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, örülsz neki?
2023. jún. 6. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

A lényeg, hogy friss hús legyen.

Azokat imádjuk! :)

2023. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor a gázspray elengedhetetlen lesz:)
2023. jún. 6. 13:37
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Lakat+lánc meg pár fura gyűrű ne maradjon otthon :)
2023. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Snitzer,bontokalapacs legyen a zsebedben a beteg zsklatok ellen.
2023. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Valamiről lemaradtam. Mi az a Lupa beach? Nem egy sima strand?
2023. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De az, ezért nem értem feltétlen ezeket a hozzászólásokat, valami értelmeset is elfogadnék lassan🥲
2023. jún. 7. 11:51
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak ügyelünk, hogy kellemesen csalódj majd. Az első rádmeredő stukkercsőig legalábbis.
2023. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Betanítás címén ledarálják a feladatokat, szabályokat, mire kell figyelni, aztán mehetsz dolgozni, ha egyedül vagy, nem kapsz segítséget. Könnyű fizikai munkaként a forró homokban vonszold a súlyos napernyőket, napágyakat. Ha kérsz vizet, 2-4 óra múlva talán megkapod. A renitens, fizetni nem akaró vendéggel neked kell lekommunikálni a problémát, oldd meg! A vezetőség stílusa nem megfelelő, a diákokkal lekezelőek, szeretik csesztetni a fiatalokat. 12 órás munkaidőben 30 perc szüneted van, akkor ehetsz, a kajádról gondoskodj magad! A munkaidő 8-20 óra között van, de ha túlóra van, akkor maradni kell! 2 alkalom után (1-1 nap betanulás, mert nem ugyanazon a helyen vagy minden alkalommal) random kirúgják a társaságot, minden indok nélkül. Úgyhogy a "fix nyári munka", ahogy hirdetik, abszolút kiszámíthatatlan!
2023. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!