Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok TB kártyát...

Hogyan tudok TB kártyát igényelni, Szeribából, magyar állampolgársággal?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan problémám van, hogy Magyarországra szeretnék menni dolgozni, de ahoz előbb kell a TB kártya. Viszont ha jól értem a TB kártyát csak akkor tudom igényelni, ha Magyarországon dolgozok. Magyar és Szerb állam polgár is vagyok, van magyar lakcím kártyám (A lakcímnél azt írja,hogy "Külföldi cím"), és minden okmányom ami szükséges lehet szerintem. A bökkenő tényleg csak az,hogy még Szerbiában élek, és csak akkor szeretnék kiköltözni ha már van munka. Szóval hogyan tudok TB kártyát igényelni, ilyem körülmények között?

2023. jún. 8. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a kormányhivatal központi számát hívd fel, szerintem ott mondják meg.
2023. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Gyere bátran megtapasztalod majd, hogy akit megszavaztok nekünk minden választásnál szétlop minket, de most már legalább téged és a hozzád hasonlókat is szét fog lopni Orbán.

A béred szart sem fog érni megköszönheted majd neki ha már annyira akartátok ide azt a tolvajt!

2023. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
HA idejösz dolgozni a munkáltatód igényli meg neked a TAJ számot és adószámot, neked ezzel nincs dolgod.
2023. jún. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne gyere, itt csak sz*rabb lesz.
2023. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"A bökkenő tényleg csak az,hogy még Szerbiában élek, és csak akkor szeretnék kiköltözni ha már van munka."


Van itt még sok egyéb bökkenő. 240.000-ből kell majd 180.000-es albérletet kifizetni. Kisebb vásárlás a boltban kapásból 10.000 - 15.000.

Munkaadó, ha szállást biztosít, ne lepődj meg, ha egy szobában 3-4 ukránnal kell aludni. Nem egy ***** -os luxus szálloda, balatoni panorámával.

2023. jún. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Üdv. Mordorban!
2023. jún. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akit a tényleges válasz érdekel:


Kell egy állandó lakcím kártya, és egy munka szerződés. A munka szerződést a többi okmánnyal együtt elkell küldeni az ügyfélkapunk keresztül. Van egy oldal valahol ahol lekell tölteni pár dokoumentumot, azokat kitölteni, és azokat is csatolni. Végülis elég egyszerű folyamat, és gyorsan megvan.


A többi válaszolónak pedig annyit üzenek,hogy köszönöm, hogy próbálatatok vissza tartani, de itt vagyok Budapesten már! :) 20 éves vagyok és nettó 810k ft-t keresek. Albit meg találtam 100k ért, de idén már lakás vagy ház vásárláson gondolkozom ^^

márc. 10. 10:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Takarodj haza nincs szükség bevándorlókra hiszen minden fideszes tőletek retteg.

Élősködő szerb ott dolgozz ahol születtél!

márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké :( Akkor szedem a batyum
márc. 10. 10:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne firkálj privátban bevándorló mert nem érdekel.Szerb vagy nem Magyar, takarodj oda ahol születtél!
márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!