Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyan oldal ahol lehet postán...

Olyan oldal ahol lehet postán maradós utánvételesen rendelni?

Figyelt kérdés
Olyan weboldalt ismer valaki, ahol tudok utánvéttel postán maradós csomagként, táplálék kiegészítőket, esetleg sporthoz ruhát ilyesmit rendelni? Amiket néztem, myprotein, gymbeam , gymshark stb ott sajnos nincs ilyen opció, vagy nem tudom hogyan tudnám, mert dolgozom, faluban meg semmi autómata amibe kérhetném..
2023. jún. 14. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ melyik csomagszállító viszi... Magyar Posta tuti le rakja a postán (és kapsz értesítőt) pár napig ha nem nyitsz ajtót, ha nem veszed át utánna sem, akkor vissza küldik.

Más a helyzet a GLS-nél, aki mondjuk másnap is megpróbálja kézbesíteni, és más pl az Express One-nál....és mindegyiknél más és más a bevett protokoll.


Meg kell kérdezni ahonnan rendeled! A telefonos ügyfélszolgálaton segítenek biztosan, biztos van vagy 5 perc az egész.

2023. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezért tartottam egyszerűbbnek ha megkérdezem itt, és ha tud valaki olyan oldalt ahol lehetséges ez a fajta rendelés mód, akkor máris megvan oldva a problémám, hátha lesz valaki. :)
2023. jún. 14. 23:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Decathlon

Ott van utánvétes postán maradó

2023. jún. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!