Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átlagosan Budapesten mennyiért...

Átlagosan Budapesten mennyiért lehet 1 szobát bérelni rezsivel együtt? 100 ezer alatt kijön?

Figyelt kérdés
Egyetemista férfi részére
2023. jún. 21. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha egyetemista férfi létedre nem vagy képes megnyitni az ingatlan.com weboldalt és önmagadtól rákeresni a megadott paraméterek alapján a kiadó lakásokra és te magad meggyőződni róla hogy a számodra szimpatikus vagy egyetemhez közel eső kerületekben jelenleg mennyiért hirdetnek kiadó ingatlanokat, akkor szerintem teljesen felesleges is kibérelni egy szobát mert már a 3 havi kaukció letelte előtt kizuhansz az egyetemről a kompetenciák hiánya végett.
2023. jún. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

@2 kaukció?


az meg mi a fütty?


s mire 3 havi?


hordozható a szoba?

2023. jún. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Miért kötekedsz egy kis gépelési hiba (kaukció) miatt, 3-as?
2023. jún. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Most az átlag érdekel vagy a minimum?
2023. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Egy ismim 90-ért, egy másik 110-ért bérelt szobát, ebben rezsi benne volt.

Együtt laksz másik 3-4 fővel ugye. Viszont belváros.

Ha egyedül akarsz lakni, akkor 130-150-től indulnak az 1-másfél szobások, plusz 20 ezer rezsi meg kb ugyanennyi közös költség. Ez pedig inkább külsőbb kerületek, de pl Zuglóban is ilyen árakkal kifogni.

Ha megteheti az ember, szerintem bőven megéri azt az 50 ezer plusz körüli összeget, hogy ne másokkal lakj.

2023. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
@3 Az nem gépelési hiba.
2023. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1: Miatt.
2023. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha megteheti az ember, szerintem bőven megéri azt az 50 ezer plusz körüli összeget, hogy ne másokkal lakj."

Egyetemista. Honnan van a jövedelme? Ha a szülei fizetik, akkor szerintem próbáljon meg szerényebben gondolkodni. Persze, senki sem szeret másokhoz alkalmazkodni, szerintem rögtön egy kertvárosi családi házat kéne keresni, bejárónővel, kertésszel, úgy a legkényelmesebb.

2023. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

“ Egyetemista. Honnan van a jövedelme?”


Ugyanonnan mint bárki másnak. Munkából. Manapság egy egyetemistának korlátlan lehetőségei vannak. Ismerek olyat aki Mercedessel jár be az egyetemre. És nem alátették, hanem saját maga kereste meg magának. Nem véletlen találták ki az online mlm-et és az online tőzsdét. A lehetőségeid korlátlanok.

2023. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 Gondolom sosem jártál egyetemre, vagy soha nem volt szükséged arra, hogy tanulás mellett dolgozz.


Amúgy meg aki kolesz helyett ki tud fizetni 110 ezret egy szobára, szerintem annak nem fáj annyira az az 50-60 ezer extra.

2023. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!