Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Már 2 csomagom sem kaptam meg...

Már 2 csomagom sem kaptam meg az aliexpresstől, megreklamáltam, tracking unavaliable-s csomag, és a csíkon a városon már túlment, így azt a választ kaptam vissza, hogy vár az átvételre, de még nem vették át, ezért nem kapok vissza semmit.Ez így mi?

Figyelt kérdés

írtam a postának is, az express one-nak is, mert minden alis cuccot eddig az express one hozott. De ilyen azonosítóval, amit az alin ki tudok másolni, semmit nem tud senki. Értesítést nem kaptam semmiről. Egy hónapja itt kéne hogy legyen. Csak az ECSCCA kezdetű azonosítót találom, amivel sem a posta, sem express one nem dolgozik.

Ilyenkor mit lehet tenni ha már nem az első eset, és dühítő?

Nincs valami magyar telefonos ügyfélszolgálata az Alinak?


Köszönöm a válaszokat!



2023. júl. 1. 09:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és saver shipping ha ez valamit számít.
2023. júl. 1. 09:39
 2/6 anonim ***** válasza:

mindegy, a lényeg hogy a határidőnek le kell telnie, ez akár lehet háromnegyed év si.. Nekem is van tavalyi rendelés még nem reklamálhatok.


Ha lwetelik akkor 15 napod van reklamálni, és el is fogadják. a legdurvább az hogy háromnegyed év után is fejben kell tartanod különben bukod a pénzt

2023. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja es koszi hogy felhoztad mert majdnem elfelejtettem, egy marcius 20-i rendelésemet már meg is tudtam reklamálni, 8.84 usd amit visszakapok.


Tehát lépések mert kipróbáltam.


Megjelenik hogy megjött, wirte review etc..

Ott kell kiválasztani az order detailst, majd refunds/returns és máris irharod a panaszod..


Sajna jól elrejtették nehogy egyszerű legyen.


Most várni kell pár napot, aliexpress megnézi hogy igaz e, jön egy valid judgement, és rá pár napra a pénz vissza

2023. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nincs valami magyar telefonos ügyfélszolgálata az Alinak?"


Mit akarsz a Alitol, ha mar az orszagban van a csomag? Semmi kozuk hozza.

2023. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
99,9%-os kedvezménnyel 4Ft-ért vettem órát 179 nap volt mire kihozták, már nem is emlékeztem rá, a másodpercmutató le van róla esve, vissza kéne küldenem, hogy kapjak másikat, vagy az árát :)
2023. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kiszállítási határidő már letelt, tudtam reklamálni hogy nem jött meg, és erre írták hogy invalid, mert várja az átvételt, csak még nem vették át " The tracking information shows that the package has arrived at your local post office and waited for your collection. We warmly suggest that you can contact the shipping company Customer Care Center and you will get this package as soon as possible."
2023. júl. 1. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!