Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Különféle információkat...

Különféle információkat hallottam És olvastam nyugdíjemelésről. 2023 július elsején mi lehet az igazság az ez utáni nyugdíjemelésről?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent elhinni, amit olvasol.

Nem lesz júliusban emelés.

2023. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Engem jobban az érdekel, hogy mikor lesz, és mennyi....

2023. júl. 1. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Novemberben, talán. Hacsak nem alakítják úgy a számokat, hogy nem jár semmi, elégedj meg a januárival.
2023. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valakitől azt hallottam hogy szeptembertől lesz 15% és már megjelent a közlönyben is...

Ha ez nem igaz Nem tudom hogy honnan vette... ja lehet hogy onnan ahonnan én elolvastam a júliusi 19 százalékot....:(

2023. júl. 1. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te a júliusi szlovák nyugdíjemelésről olvastál.

Nincs szó a jogszabálytól eltérő, november előtti magyarországi rendkívüli nyugdíjemelésről; nem jelent meg Magyar Közlönyben.

Hogy novemberben lesz-e és mennyi lesz, azt még nem lehet tudni, hacsak nem ismered a 2023. októberben kiadandó jelentést arról, hogy mennyi a várható 2023. évi éves infláció? (Ha több mint 1 százalékponttal meg fogja haladni a 2023. január 1-i emelés mértékét, akkor a különbözettel emelnek, 2023. január 1-ig visszamenőleg.) Ehhez attól hitelesebb ismeret szükséges, mint az e havi, illetve szeptemberi nyugdíjemelés híre.

2023. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!