Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Győrben melyik cipős boltban...

Győrben melyik cipős boltban fogadják el a szépkártyát?

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Ne Legyél már ennyire praszt könyörgöm! Meg a cipőjét is Szípkártyával’ veszed? Ritka fillérbszó,sóher, sporolómániás ember vagy. Ha ingyen van dőzsölsz, de ha van egy jó cipő ölt ami esetleg öt évig is tartana ahhh az nem kell mert ott nem fogadnak el szép kártyát. A győriekre egyáltalán nem jellemző ez a mentalitás. Teged tuti valahonnan messzi vidékről evett oda a fene. Még Zsolti volt a polgi minden renden működött, de mióta nem, azóta kezdenek a hozzad hasonló alakok megjelenni Győrbe és lehúzzák a a jó nevet 😀

Cipőt venni szép kártyára Győrben mi? Neked aztán vastag bor van a. Pofádon hallod!

2023. júl. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Látom érzékeny pontot erintettem és nem tévedtem nagyot. A jobban fizető munka meg sem fordult a fejedbe? Vagy az, hogy kimenjél Ausztriába dolgozni?! Ja nem.

Ami azt illeti de! Megmérném mondani a szemedbe. És óvatosan kistöki! Óvatosan! Te kérdeztél ilyen marhaságot! Én csak válaszoltam.Szep kártyára cipőt venni olyan, mint apró pénzzel fizetni egy mosógépért. Győr jó hely, tele lehetőségekkel és a környéke is. Aki itt így el, mint te az… na mindegy én csak véleményt mondtam.. hiszen te kerdeztel.

2023. júl. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem Érintettél érzékeny ponton hanem egyszeruen felb@sz és nem ertem hogy hogy lehet ilyet irni egy olyan embernek akit nem ismersz és nem tudsz róla semmit . Be oltottál azért mert szép kartyaval akarok fizetni egy cipos boltban. Téged ez miért zavar? Ha nem tudsz hasznos választ irni akkor ne írj semmit én nem vagyok kiváncsi a személyes lealázó véleményedre.


Írkálsz itt te ,akinek biztos nincs se felesége se gyereke és talán még a szüleiddel élsz és nem kell egy 3 fős családot eltartani egyedül , mert ha nem így lenne akkor meg tudnál érteni .

2023. júl. 5. 06:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod eltartani a gyerekeket akkor minek csináltad meg?

A stílusod minosíthetetlen, bár ez téged minősít, tiszteletet alázatot hírből sem ismered, A csúnya szavakban abban aztán profi vagy. Ha nem tetszik valami ezekszerint így reagalod le. Egy jobban fizető munkahely nek a közelébe sem mehetsz, mert ezt a stílust sehol sem tolerálják, Győrben aztán meg végképp nem. Ha valami nem tetszik és így reagálok de akkor neked nagyon súlyos gyök kezelési problémái d vannak már indulj is el az orvoshoz és kezeltesd magad mert ez csak rosszabb lesz az évek során!


Ha ilyen sanyarú sors jutott neked akkor annak a 20 Rongynak jobb helye is van nem kell felvágni a cipővel! El kell menni másod harmad állásba szépen dolgozni nem kell lustának lenni hidd el olyan munkát kell nézni ahol megfizetnek persze ez tudás is kell meg a csúnya szavak elhagyása!


Másnak is van családja meg másnak is nehéz de vagy tanuljal valamit mert ha valakinek, akkor neked egy kis művelődés nem árt. Meg azért na talán lesz esély egy jobban fizeti munkára.

Nem beszólogatni szerettem volna, meg nem bántani teged, mint emlietttem nekem is van családom és mindent megteszek h jól éljünk. Ajanlom neked is. Kevés a love? Alig jössz ki? Fel kell állni és továbbmenni. Ilyen a mai világ. Szóval nem beszologatni szerettem volna, de azért valljuk be, szépkártyával cipőt venni, ez nem normalis kérdés. Hasznald ki az agglomeráció adta lehetőségeket és hó Ausztria. A fel megye ott dolgozik és neked sem kell ennyire számolgatni kuporgatni a jó magyar forintot. Jó szándékból irtam.

2023. júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvitte a cica a nyelved? Megvetted már a cipőt szép kartyara? 😂
2023. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Olyan korlátolt embereket mint a győriek nem láttam, józanparaszt ész hiányzik, a legtöbb csak a pénzen vett "csillogásban" él, am meg a erjedő élesztő szagú belvároson kéne elgondolkodni.


Bocsi az offért Kedves Kérdező, sajnos én sem tudok neked választ adni, némely sportboltban lehet használni úgy tudom.

2023. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!