Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem veszem át...

Mi van akkor ha nem veszem át a rendelésem? pl nem nyitok ajtót a futárnak

Figyelt kérdés

2023. júl. 14. 02:25
 1/8 A kérdező kommentje:
utánvéttel rendeltem
2023. júl. 14. 02:27
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyre több cég van, akik az Aszfjükbe beleírják, hogy ha nem veszed át, attól még köteles vagy kifizetni a szállítási költséget, amiről küldenek fizetési meghagyást, a vége pedig behajtó is lehet.
2023. júl. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Támogatom, a sok meggondolatlan tahó csak összevissza rendelget, irdatlan méretű károkat okozva a webáruházaknak.
2023. júl. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Drágább lesz, mintha átvetted volna.
2023. júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként a kérdezőhöz hasonló emberek miatt van az, hogy egyre ritkább az ingyenes szállítás.
2023. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Minek rendelted akkor meg? Brahiból?
2023. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3-as kommentelő: Támogatom, a sok meggondolatlan tahó csak összevissza rendelget, irdatlan méretű károkat okozva a webáruházaknak.


Válasz: Én is sokat rendelgetek webshopokból, van ahol csak utánvéttel lehet fizetni, utólag is így rendeltem, amit csomagautomatából kártyával fizettem ki. Na most én mindenhol ami megbízható webáruház, hogyha nem személyes átvételt kér (mert ugye annak nincs postaköltsége) hogy előre utalással kifizettetni a vásárlóval a termékkel együtt a postaköltséget is.

2023. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy működik, hogy az utánvételes rendelésekhez hozzácsapok egy plusz díjat (így a legtöbb vásárló inkább előre fizet). Ha mégis utánvétellel kéri és nem veszi át, akkor legközelebb nem rendelhet utánvétellel.


Tiszta kicseszés, hogy minden szabályozás a "vásárlót" védi.

2023. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!