Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladott ingatlan (zártkerti...

Eladott ingatlan (zártkerti ingatlan) után ha én nem fektetem be másik ingatlan vásárlásba hanem pl lekotom vagyis nem költom el milyen szankciókat kaphatok?

Figyelt kérdés
Eladott terület értéke kB 4-5 millió, ennyiből nem tudunk és nem is szeretnénk venni mást. Mire számithatunk ha úgy döntünk nem veszünk mást helyette?
2023. júl. 16. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tessék?
2023. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint ki haragudna meg rád hogy nem veszel telket ?
2023. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a megvasarlasat vagy megorokleset koveto 5 even tul adod el, semmi sincs. Ha annal korabban, SZJA-t kell fizetni.


Hogyan merult fel benned hogy 'szankciok' lehetnek?

2023. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mittudomen ki.. Hallottam olyanról h ha eladom az ingatlanom kell venni belőle mást. Ha 5 éven belül adom el mire számithatok?
2023. júl. 16. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Le lett írva.
2023. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hallottam olyanról h ha eladom az ingatlanom kell venni belőle mást"


Hol hallottad a kocsmában? Hiteles forrás és hivatkozás hiányában nem kell elhinni mindenféle baromságot.


"Ha 5 éven belül adom el mire számithatok?"


Le lett írva teljesen jól hogy mire számíthatsz, esetleg mondjuk fel egy diktafonra és továbbítsuk a hangüzenetet mert a szemednek nem hiszel hanem feltétlen hallanod kell valamit mert számodra csak az a hiteles he?

2023. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem járok kocsmába. Nem is iszok alkoholt. Akkor max száját kell befizetni ha vásárlást követő 5 éven belül adjuk el. Oké.
2023. júl. 16. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!