Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Coinbase-ről Trust Wallet-ra...

Coinbase-ről Trust Wallet-ra a crpytot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy ideje befektetgeted cryptoba, és eddig coinbasen tároltam, ám szembejött velem a Trust Wallet alkalmazás ami elvileg ugye azt nyújtja mint egy Ledger csak nem hardveres, hanem a telefonon lévő applikáció ha jól értem. Annyi lenne a kérdésem, hogy valaki kicsit eltudná magyarázni megéri-e rá átküldeni a cryptomat, illetve nem lehetne csak olyat,hogy összecsatolom vele a coinbase accountom mintha olvastam volna valami ilyesmit is.Na összességébe kis tájékoztatásra lenne szükségem mert összekavarodtam a témában. Köszönöm :D

2023. júl. 29. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Coinbase-en nagyobb biztonságban van a pénzed, ha a belépéshez SMS-t küld. Ezek a mobiltelefonos pénztárcák csak kisebb összegekre valók, a hardveresek a biztonságosak. De nem a Ledger, hanem a Trezor Model T.
2023. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj a ledgerrel?
2023. júl. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy megéri te döntsd el. Bankban tartod a pénzed vagy inkább a saját kezeid között készpénzként így gondolj arra, hogy váltón tartod vagy a saját tárcádban. Egyébként telefonos tárcán is tudod biztonságos tárolni, leginkább egy nem használt telefonon. Letöltöd például az 1inch appot(ezt már próbáltam, lehet más tárcákkal is működik) majd a letöltés után kikapcsolsz mindent a telefonon (net, stb. jobb ha sim kártya sincs benne) így a teljesen offline telefonon generálod le az appban a címed és a privát kulcsod. A címre küldhetsz kriptot és akár a privát kulcsot is tárolhatod a telefonon mert teljesen offline. Így ez a telefon addig amíg nem akarsz utalni róla addig a legbiztonságosabb hideg tárcaként funkcionál és nem is kell ledgert venni.
2023. júl. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Botrányok sorozata.


A legújabb őrültségük, hogy a 12/24 szavas mag, ami a pénztárca alapját képezi, kikerülhet az eszközből. Persze titkosítva tárolná a cég (helyreállítási célokból), de ezzel a hardveres pénztárca lényege szűnne meg, miszerint a mag és a privát kulcsok soha nem hagyhatják el az eszközt.

2023. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nagy összegről van szó egyébként, de azért nyilván nem esne jól ha elveszíteném. Egyenlőre, a felét eth-ba és btc-be áttettem Trust Wallet-re a másikat még hagytam. Nem tudok dönteni de úgy vagyok vele hogy azt a részét amit hagytam talán még használnám majd.
2023. júl. 31. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!