Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkaügyi központban (járási...

A munkaügyi központban (járási hivatal) mindig ugyanaz az ügyintézőm?

Figyelt kérdés
Anno amikor álláskereső voltam, így volt, de az egy kisebb város volt, és úgy zajlott, hogy a kis pultnál leadtam a könyvem, és a saját ügyintézőm hívott be (általában). Most egy nagyobb városban vagyok, ott is ugyanígy van? Vagy bármelyik ügyintéző hívhat? (Most megyek először az előírt jelentkezésre, mióta regisztráltam, és elvileg sorszámot kell húznom.)

2023. júl. 31. 04:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szinte mindig más volt, amikor mentem. Talán háromszor találkoztam azzal, akinél először voltam. A példámból kiindulva ez nem törvényszerű.
2023. júl. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Normális ember az esetleges regisztárción kívül meg kötelező berángatáson kívül (akármilyen hülye előadás, vagy közvetítő lap visszavitele) nem teszi be a Munkaügyibe a lábát, mert ismeri az elektronikus kapcsolattartást meg jelentkezést :)
2023. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Külön jelezték, hogy személyesen kell az előírt jelentkezést teljesíteni, de azért köszönöm a kötözködést. :)

Köszönöm a válaszokat.

2023. júl. 31. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:

"Normális ember "


Imádom az ilyen hozzászólásokat...


1./ Van, amikor előírják a személyes megjelenést. No ezt elektronikusan nem tudod meglépni.

2./ Amikor én voltam állástalan, még nem volt elektronikus ügyintézésre lehetőség.

3./ Nem mindenkinek van netre pénze. Nálunk csak a net előfizetése 11.250 forint havonta. És még örülhetünk, hogy van 1 szolgáltató, aki tudja biztosítani ezt. Nyilván ezért is kerül ilyen sokba. Nincs konkurencia. Üdv: Egy nem a fővárosban lakó állampolgár.

2023. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm az építő hozzászólást 😀

Mellesleg ajánlom ilyen értelmi képességekkel visszamenni az iskolába, bár álláskeresésbe se számítanék sok jóra ilyen értőolvasasi képességek mellett 😌😁

Direkt írtam, hogy "kötelező berángatáson kívül". Szerintem ebbe az pont bele tartozik, amikor valamilyen okból személyesen írják elő (példákkal is illusztráltam).


Ja és nem fővárosi vagyok, hanem pont az ország túlvégi bivalybasznádi...


"Nem mindenkinek van netre pénze. Nálunk csak a net előfizetése 11.250 forint havonta. És még örülhetünk, hogy van 1 szolgáltató, aki tudja biztosítani ezt."


Gondolom most is pont neten írsz, tehát nem gondolom hogy ez a probéma.

Azt meg hagyjuk hogy nem mindenkinek van netje... Magam is járok/jártam is sokat munkaügyi központba, és kb kivétel nélkül látom, hogy a legutolsó csöves cigónak is akire látszatra majd rádől a putri is, kb 100+ ezres kategóriájú telefonokkal neteznek, vibereznek ott (a Viber csöngést, üzenethangot, messenger üzenethangot megismerem, gondolom egyik se füstjelekkel megy...)


"Külön jelezték, hogy személyesen kell az előírt jelentkezést teljesíteni"


Akkor csak simán vagy kifogtál egy buzgómócsing ügyintézőt, aki minden áron fitoktatni akarta magát, vagy pedig olyan idióta, hogy még a saját hivatala szolgáltatásait se ismeri (kellett már fel világosítanom ügyintézőt hogy ez meg ez mit is takar, mert nézett rám mint a böszme és fogalma se volt róla). Legtöbb munkaügyibe meg már amúgy kifejezetten kérik is az ügyfelet hogy ha vállalják inkább tartsanak elektronikus kapcsolatot

2023. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Gondolom most is pont neten írsz, tehát nem gondolom hogy ez a probéma."


Akkor te is próbálj meg értőn olvasni. Nem mindenkinek van netre pénze. Ezt írtam, nem azt, hogy nekem nincs. Nekem nyilván van. De én nem a "mindenki" vagyok.


Köszi...

2023. aug. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!