Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Shein ingyenes rendelés?

Shein ingyenes rendelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy volt már aki megnyerte a 100€-s nyereményt Shein-en? És ha igen, akkor a rendelés tényleg teljesen ingyenes volt, és nem járt egyéb költségekkel?

2023. júl. 31. 16:21
 1/4 anonim válasza:
Nekem nincs sok hátra amíg megkapom a 100€-s nyereményt,de láttam sok videót TikTok-on ami szerint tényleg teljesen ingyenes,csak be kell írd a lakcímed és tel.számod,hogy tudják hová kell küldeni amit rendeltél.
2023. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kedves előttem válaszoló. Ìrhatok privátban lenne pár kérdésem. 😊
2023. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok én azt szeretném kérdezni hogy hogy tudtok anyit pörgetni hogy megkapjátok a 100€ ot?
2023. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A happy flip-en összekell gyüjteni de àltalàban mindig a kisebb összeget vagy a kupont pörgeted ki, ès ha meghîvsz baràtokat akkor pörgethetsz mègg egyet.


A màsikon pedig ugye ki kell pörgetned azt a 100 euròt ès utolsò pörgetèsnèl kell 100 ember hogy pörgethess

2023. aug. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!