Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Ikea Markus nevű székéről...

Az Ikea Markus nevű székéről mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Először is tudom, hogy a kategória nem feltétlenül a legjobb, de szerintem ez egy munkaeszköz a legtöbb embernél, ezért itt gondolnám jó helyen.


Sok jót olvastam a székről, de én mégis úgy gondolom, hogy ez nyírja ki a derekam. Valahogy egyáltalán nem fekszik a gerincemnek, és 4 év használat után le fogom cserélni, pedig meg voltam győződve arról, hogy tökéletes. Egyre rosszabb lett a derekam, viszont kb. fél éve elkezdtem egy másik széket használni munkához, és felüdülés ehhez képest, azon eszembe se jut a derekam, míg az ikeáson fél óra után már motoszkálok.


Szóval lényeg a lényeg: lehet, hogy egy szék majdnem mindenkinek tökéletes, de nekem nem? Neked mi a véleményed erről a típusról?



2023. aug. 11. 01:18
 1/2 anonim válasza:

Érdekes, mert én meg nagyon szeretem. Hosszú távon az én derekam is megfájdul, de ez szerintem bármilyen székről elmondható. Nem tudom, lehet lenne jobb is, de ha sokat ülsz, akkor azt javaslom, hogy ne a különböző székekben keresd a megoldást, hanem a dinamikus ülőpárnákban. Rengeteget segítenek. Fél óra után pedig mind1 min ülsz, mindenképp érdemes "motoszkálni", fél óránként állj fel és mozogj 1-2 percet ha teheted. Illetve érdemes a háttámlát is nem 0-24 igénybe venni, mert úgy könnyebb "belesüppedni" a rossz testtartásba. A székre visszatérve viszont sztem a jelenlegi árát nem éri meg. Én 4 évvel ezelőtt vettem az enyémet, akkor megérte, 45000 forint a marhabőr verzióért (Amit azóta már nem is forgalmazunk). Most a szövet borításúért ezekkel a PP karfa alátétekkel 80000 forint szerintem nevetségesen magas ár.


Bocs az Off-topic részért! :D


Üdv: Egy Ikeás dolgozó

2023. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Drága, de 10 év gyári van rá.
2023. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!