Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallottatok valamit a Forever...

Hallottatok valamit a Forever Living Product cégről? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha a termékeket akarod fogyasztani, akkor ajánlom, mert nagyon jók. Én a vitaminkészítményeket és a testápolóikat, tisztálkodószereiket is szeretem.

Ha azt gondolod, hogy a termékek forgalmazásából majd milliomos leszel, elég csak "ajánlani" a barátaidnak, meg előadásokra cipelni őket, akkor nagyon rosszul gondolod.

2010. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Na itt fogsz hallani pro és kontrát.

Jönnek majd azok, akik azt mondják, hogy életük nagy üzletébe vágtak bele és hogy milyen jó, meg milyen szuper és azt, hogy milyen gazdagok.

Az igazság az, hogy nekem egy "barátnőm" elkezdte csinálni és már nem vagyunk azok.

Teljes agymosás, mert a lényeg az, hogy nyomulj és add el a drága termékeket, amik lehet hogy használnak, de inkább nem, csak egy baromi jó marketinget csináltak mellé.


Lefordítva, ha azt szeretnéd, hogy ne legyen sok barátod és minél kedvetlenebbül fogadjanak egy társaságban (kivéve, ha azok is nem éppen flpsek) akkor vágj bele.

2010. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az anyám orbáncára ajánlották több éve az FLPt Minden szart beszedett se mindig előjön neki.

Fos az egész, pénzlehúzás.

2010. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Engem egyszer felhívtak, hogy állást ajánlanának, mert látták a hirdetésemet. Aloeverás termékeket kellett volna reklámoznom az ismerőseim körében. Kijelentették, hogy ez NEM HÁZALÁS, mert csak a baráti körömben kell mesélnem a termékről.


Gyakorlatilag házalás, de próbálják szebb köntösbe öltöztetni.


A nagynéném szedett a múlt télen ilyen termékeket (marha drága volt) a csontritkulására, s az orvos nem akarta elhinni, hogy teljesen jó lett az eredménye. Biztos használ annak, aki hisz is benne, de én nem folynék bele ebbe az MLM rendszerbe, s senkinek sem ajánlanám.

2010. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
hát ha nagyon drágán akarsz venni csodaszernek kikiáltott átlagot dolgokat akkor hajrá. ha ebből akarsz meggazdagodni az meg hiú álom. nekem pár ismerősöm volt benne ebben a dologban és tényleg agymosás. egyik sem gazdagodott meg, sőőőt. minket is elcipeltek egy ilyen termékbemutatóval egybekötött agymosásra, tök normális rendes csaj volt az egyik és miután nem akartunk beszállni no meg 10-20 ezret kifizetni , pár krémért meg italáért, meg is romlott vele a kapcsolatunk.
2010. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Látom, az MLM-sérültek nem csak az AMWAY, hanem az FLP témára is ugranak :) Viccesek, és csak akkor ártanak, ha hallgatsz rájuk. A legfontosabb, hogy ha vacillálsz az esetleges induláson (vagy valamelyik barátodért aggódsz), akkor velük ne foglalkozz.

A MLM üzleti modell nagyszerű lehetőséget jelent. Nem való mindenkinek, és ezt is lehet jól csinálni meg pancserként is. Ha elkezdesz vele foglalkozni, mindkettőre látsz majd rengeteg példát. Van rengeteg MLM-cég, amelyik feltűnik, aztán pár éven belül eltűnik, csődbe megy, ilyenben hiába építesz hálózatot. Az FLP viszont már sok évtizede létezik, nem ment tönkre bizonyított. Tulajdonképpen a No.2 vagy No.3 MLM cég a Magyarországon működők közül szinte minden szempontból. Magam nem használom a termékeit (tudok jobbat), de ha nem lennének jó minőségűek, már rég tönkre ment volna a cég. MLM csak kiváló termékekkel él meg. Szemetet nem lehet ezen a módon értékesíteni. Nem használom a képzési rendszerét sem (ebből is tudok jobbat), de azt észrevettem, hogy ha más hálózatok embereivel beszélek, az FLP-sek azok, akik között rengeteg értelmes arcot is találok, így az ő rendszerük sem lehet rossz. Pláne nem ismerem az embereket, akik ott vezetők (a saját hálózatom vezetőit ismerem, szeretem és tisztelem), de ha információt szeretnél a cégről. Nézz rá a honlapjára. Ha meg az általa (vagy a meghívód által) ajánlott üzleti lehetőségről vagy termékekről szeretnél dönteni, akkor a termékeket próbáld ki, az embereket meg ismerd meg, akikkel ő együttdolgozik. Akkor tudsz dönteni, hogy kell-e ez neked, ha olyanokat kérdezel meg, akik értenek hozzá. Ők meg ott vannak a meghívód által javasolt rendezvényeken. Jó döntést!

(egy "amway-es")

2010. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
N és akkor megjött a kontra
2010. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Máris megjött az agymosott emelemes, aki biztos milliomos lett belőle... :)
2010. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mit írtam, láthatod a sérülteket. Írják a véleményüket, arról, amihez nem értenek. :)

(És közben nem veszik észre, hogy ők az agymosottak)

2010. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na látod ez az agymosott szöveg.:DDD

Mlmesnek meg üzenem. Hogy 10 mlmes árúbemutató után sem lettem agymosott és többet keresek mint te:))

2010. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!