Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foxpost oldalán a nyomonköveté...

Foxpost oldalán a nyomonkövetésnél azt írja ki, hogy túltelítettség miatt nem betölthető, most mikor fog megjönni???

Figyelt kérdés

Vintedről rendeltem, és nagyon fontos, hogy 31-én megjöjjön a csomag, komolyan, életbevágóan fontos! Várható szállítás eredetileg aug 22, de már a vinteden aug 22 - szept 15 van! Nagyon félek, hogy nem jön meg 31-re, van valaki, aki már járt így, vagy ért hozzá? Előre is köszönöm a válaszokat!

Nagyon el vagyok keseredve:(



2023. aug. 23. 00:13
 1/5 anonim válasza:
100%
Én nem rendeltem Vintedről soha de ha azt írja, hogy aug 22 - szept 15 között jön, akkor a között fog jönni, ez ellen sajnos nem tudsz semmit tenni. Lehet ma megjön vagy akár holnap is. Ez nem az alkalmazástól függ.
2023. aug. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Furcsának találom, most néztem, hogy a foxpost oldalán az van, hogy 1-2 nap késés. Ez a vintedes dolog összezavart. Nekem is ez az első rendelésem onnan.
2023. aug. 23. 01:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, annak higgy, amit a Foxpost ir.
2023. aug. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elindult foxposttal és túltelítődés miatti késést ír, az azt jelenti hogy aznap nem tudták boxolni, akkor majd másnap vagy harmadnap. Ez 1-2 nap késés.
2023. aug. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A csomag megérkezett, csak nem tudják betenni a Foxpost automatába, mert sokan csak az értesítés után 3-4 nappal viszik el a motyót. Mert például még nyaralnak. Amint felszabadul egy akkora fakk az automatában, amibe a te csomagod befér, bele fogják tenni, és értesítenek a nyitókódról.
2023. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!