Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Használja valaki az Immediate...

Használja valaki az Immediate Momentum platformot?

Figyelt kérdés
Átverés lehet, vagy valós?
2023. aug. 25. 07:31
 1/6 anonim válasza:

Szerintem átverés. Andor Éva interjúra hivatkozik itthoni oldalakon. Viszont az egyikben állítólag azt mondta Éva, hogy 3 éve használja, viszont csak fél éve létezik.

Másik, hogy pontosan szórol szóra ugyanaz a cikk reklámozza Évával az Altrix Edge-et is, másikban meg a Momentumot. Meg ez a siess, már csak 37 hely maradt! Hát ha valami ennyire tuti buli, miért kell így reklámozni? Nagyon scam szagú nekem.

2023. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Határozottan átbaszcsi. Kamu oldalak, kamu szöveggel, kamu platformot, kamu pénzszerzési lehetőséget reklámoznak.
2023. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Előző vagyok: Pár hónap mulva ha a bitcoin árfolyama elindul(na) felfele akkor átírják a cikket BTC-re 3s valami más kereskedő platformra. Csak Éva mellett ott fog ülni Elon Musk is aki szintén ebből gazdagszik addigra.:)
2023. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LacikaLakatos válasza:
100%
Na szóval nemrégiben kipróbáltam, kérnek egy nevet egy emailcímet és egy telefonszámot, miután jóvá hagytad a regisztrálásr, rá egy 5 percre csörgött a telefonom egy küldöldi számról (Egyesült Királyság) és egy angol férfi próbált velem beszélni, és egyébként nem robot hanem egy húsvér emberrel beszélgetsz, na de lényeg a lényeg egy angol férfi próbált beszélni velem, és kérdezte tudok e angolul, én tetettem hogy nem értek semmit, de kérdezgette hogy hogy vagyok, és és tudta is a nevem rögtön már akkor mikor felvettem és mondta hogy Laszlo whats up? nem szólaltam meg, aztán mondogatta hogy a telefonszámomat és az emailcímemet figyeljem meg mert küld rá egy értesítőt, azóta se jött semmi de próbálkozik a hivásokkal, MINDENKINEK figyelmébe ajánlom hogy ne próbáljátok ki, mert valószínű hogy adatlopásrol, és kártyátokról való pénz leszedéséről van szó!!
2023. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én gondoltam kiprobálom, regisztráltam (név, telefonszám, e-mail), fel is hívott egy nő egy nemzetközi számról, háttérben zene és más emberek hangja, a nő töri a magyart és alig értettem valamit, küld linket az e-mailra, a kártyaszámot megadtam, viszont az én telefonom párszor lefagyott vagy nem töltötte be az oldalt, a nő vagy 3 linket küldött, a tranzakció nem történt meg, le akart töltetni velem egy alkalmazást amivel távolrol hozzáfért volna a rendszerhez, aztán whatsapp-ot akarta le töltetni, aztán mikor közöltem vagy 10 percen keresztül vele hogy nekem ez nem tetszik és törölje az egészet, totál kiakadt és elkezdett kiabálni majd letette és azota se hívott vissza, a biztonság kedvéért zároltatom a kártyát és másikat csináltatok.


Továbbá itt van egy link, az oldalon azt taglalják hogy átverés vagy sem, végül pontosan nem írják le viszont az átverés felé hajlanak, én azt sajnálom hogy ezt az oldalt későn találtam meg és elpocsékoltam 1.5-2 órát az életemből.

[link]

2023. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Hát én kipróbáltam regisztráltam név, email, telefonszám akkor felhívott egy angol telefonszám felvettem beszéltem vele egy cseppet, kártya adatokat kért meg egyebeket, persze nem adtam meg. Azóta rendszeresen hívogattak/hívogatnak különböző belföldi és külföldi telefonszámokról. A külföldieket instant tiltom a belföldieket meg egyszer kétszer felvettem, valami nővel beszéltem aki igen törte a magyart. Azon kívül, hogy halózott érdemi dolog nem történt, elküldtem a k. anyjába azóta az nem keresett. Egyszer valami kickóval beszéltem aki megintcsak törte a magyart, azt kerdezgette, hogy beszélek e angolul, én játszottam neki a hülyét, hogy nem... ezen kiakadt a csávó és lerakta azóta az se keresett. DE rendszeresen mindenféle külföldi számok hívogatnak egymás után azonnal tiltóra kerülnek, meg van hogy Spanyolországi cukrászda, egyetem hívott... nos félre értés ne essék nem azért regisztráltam mert én elhittem volna egy percig is, hogy ez valós pénzkereset, elég átverés szaga volt a sztorinak, ez érdekelt engem, hogy mi történik. A fentiekkel ellentétben én e-mailt nem kaptam..
2023. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!