Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha foglaltam egy szállást,...

Ha foglaltam egy szállást, kifizettem SZÉP kártyával (lejáró összegből) a teljes összeget és mégsem tudok elutazni, tehát lemondom a szállást, akkor azt automatikusan megterhelik a 15%-kal amikor visszautalja a szállásadó?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem.
2023. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es, ezt mire alapozod? Létezik valami leírás, információ erről? Én csak annyit találtam, hogy a szállás a szép kártyára utalja vissza az összeget.
2023. aug. 28. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Annakidején szerződéskötéskor minden le van írva, hogy hány nappal előtte, mennyiért lehet lemondani. Van ahol olcsóbb sokkal, ha úgy veszed, hogy NEM lehet egyáltalán lemondani. Te tudod, hogy milyen feltételekkel vásároltál.
2023. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as, már bocsi, de te a szép kártyáról beszélsz, vagy a szállás lemondásáról? Mert ha ez utóbbi, akkor azt senki se kérdezte.


Olvasd el még egyszer a kérdést.


Le tudom mondani a szállást, kötbér nélkül, és az összeget visszautalják a szép kártyára.


A minden évben beterhelhető 15%-os adóra vonatkozik a kérdésem.

2023. aug. 28. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem terhelik meg a következő elköltési időszakig. De a kérdés nagyon jó! Egy lehetséges kiskapu, ha nekem van igazam. ;)
2023. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, elnézést kérek, én értettem félre a kérdést! Bocsánat!
2023. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!