Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Két nyertes lottószelvényem...

Két nyertes lottószelvényem is van, ilyenkor mindkettő fizet, vagy csak az egyik?

Figyelt kérdés
A skandináv lottón nyertem, sajnos nem sokat, de ez is ajándék. Két szelvényt játszottam, az egyiken 5 darab találatom van, a másikon 4. Párezer forintról van csak szó, de mégis, ilyenkor mindkét szelvény fizet? Köszönöm előre is!

2023. aug. 30. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz ennyire ostobaságot kérdezni, de őszintén?
2023. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Vidd külön 2 lottózóba, talán nem jönnek rá , hogy te nyerted.

;)

2023. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mindkettőt be tudod váltani, és nem kell külön lottózóba menni miatta.
2023. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha 2 vagy több lottószelvényt vásárolsz akkor is csak 1 darabot fizetsz ki, szóval egyértelmű hogy több nyertes szelvény esetén is csak 1-ért fognak fizetni. Én általában mindig nyerek de nem a legmagasabb nyereményűt szoktam beváltani, hanem a középsőt, hogy legközelebb is szerencsém legyen, eddig nekem ez egy bombabiztos stratégia. Úgyhogy neked is azt javaslom hogy menj be a lottózóba mindkét nyertes szelvénnyel, mutasd be a lottózós hölgynek és mondd azt hogy te a kisebb nyereményű szelvényt választod annak kéred a nyereményét
2023. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4-es miért trollkodsz?
2023. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Mert hülye kérdésre hülye választ. Szerintem igaza van.
2023. aug. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6# hülye kérdésre a 2# a nyerő válasz
2023. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az élet és vagyonbiztosítás szabályai zavarhatták meg a kérdezőt. Ott valóban hiába köt egynél több biztosítást ugyanarra a kockázatra.


Lottónyereménynél bármennyi szelvényeden elért nyeremény kifizetésre kerül neked, mert azok egymástól független események.

2023. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 Mármint csak vagyonbiztosítás. Ugyanis életbiztosításból köthetsz huszonhatot is (ha tudod fizetni), halálesetkor mind a huszonhatra felveheted a pénzt, ugyanis az emberi élet nem kifejezhető pénzben, így nincs az a kikötés, mint a vagyonbiztosításnál.
2023. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!