Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak összelapított...

Mit csináljak összelapított alumínium dobozokkal?

Figyelt kérdés
Évek alatt felgyülemlett temérdek mennyiségű alimínium doboz, melyeket helymegtakarítás céljából összelapítottam. Miként volna lehetőségem ezek pénzzétételére?

2023. szept. 2. 03:29
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Fémhulladék feldolgozással kapcsolatos céget keress.
2023. szept. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk a sparban van egy automata ami a cémdobogokért ad egy kis pénzt. Szoktam látni a hajléktalanokat nagy számokkal előtte állni. Bedobálják a dobozokat aztán meg veszik a bort.
2023. szept. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, nem minden automata fogad el lapítottat. De kb 2 köbméterért kapsz 2-3 ezer forintot.
2023. szept. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Leadod méh telepen például. Ha kötekednének, akkor nyugodtan közöld velük, hogy az tiszta alumínium. Tapasztalatom szerint nem szeretik igyekeznek mondvacsinált indokokkal vasként átvenni, mert azért nem kell annyit fizetniük.
2023. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy tudom a méh telepen már nem veszik meg júli 1 óta, autómata szerintem tömörítettet nem fogad el, így marad az hogy kidobod a kukába. Nálunk is sok sör fogy, még tavasz végén vittünk el sokat a méh telepre, akkor még fizettek érte.
2023. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!