Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik oldalon tudnék eladni...

Melyik oldalon tudnék eladni használt,de jó állapotban levő,márkás cipőket?

Figyelt kérdés
Jimmy Choo és hasonlók. Akár külföldre is. Vinted megfelel erre a célra?

2023. szept. 9. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Marketplace, Vinted, Jófogás, külföldieket nem tudok.

Viszont az a magán véleményem, hogy használt cipőkre nincs nagy kereslet, még gyerek témában sem. Azért az ki van taposva valahogy, tönkremehet tőle az ember térde. Pulcsinál vagy pólónál inkább lenne erre igény.

2023. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 paradicsom31 ***** válasza:
Vinted-del vigyázz nagyon, sok a csaló mostanában ott :(
2023. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azért attól is függ mennyire használt. Megrendelted neten, mégsem tetszett, kényelmetlen. Nekem sajnos olyan is van, amit üzletben felpróbáltam, csak én hülye nem kötöttem be, és olyan mint a satu, mindezt 40k-ért, na most ezzel mit kezdjek?
2023. szept. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Én a Sebastianoba vettem egy krém tűsarkút 25 ezerért és rá pár hónapra eltudtam adni 19 ezerért. Nem használtam, mert itthon tűnt fel hogy lötyög a lábamon.

Ha használt, akkor az tényleg nehezen fog menni. Én a gyerekem márkás cipőit 13-16 ezer ft-os cipőket, amiket 2-3 hónapig hord, nem tudom eladni. Pedig 2-4 ezer forintért raktam fel, de egyszerűen nem mennek el. Én amúgy gardobcserén adtam el a cipőm, de van akár a jofogas vagy a marketplace is.

2023. szept. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vinteden megpróbálhatod, de számíts rá, hogy még újszerű állapotban is csak gombokért megy el, legalábbis az eredeti árához képest, mert mindig van sok ember, aki fillérekért árul hasonlót.
2023. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 azért nem sok olyan hülye van, aki tízezreket kiad gyerekcipőért, amit maximum pár hétig tud hordani a gyerek, míg ki nem növi.
2023. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sóher a gyerekemre, neki is ugyanúgy megveszem a márkás cipőt, mint magamnak.
2023. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!