Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 évesen NYÁRON csak kukoricá...

15 évesen NYÁRON csak kukoricát címerezni mehetek? (DIÁKMUNKA)

Figyelt kérdés
Gyümölcsszedés és kukorica címerezésen kívül mit vállalhatok még?( ilyen kóstolgatós pultnál vagy valahol máshol kaphatok helyet?)
2010. okt. 17. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Bárhol kaphatsz helyet, ahol felvesznek diákmunkásokat is. Nincs szakmabeli megkötés.
2010. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak épp az a bökkenő hogy diákmunkát betöltött 16. évtől vállalhatsz(ha 15 évesen valaki foglalkoztat az bűncselekmény)szülői beleegyezéssel!

Szülő nélkül 18 évesen vállalhatsz munkát.

Azt hogy mit és hol nincs életkorhoz kötve.

2010. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15 évesen lehet az tuti mert több ismerősöm is volt hivatalosan.Csak nemtudom 15 évesen melyikekre lehet jelentkezni.
2010. okt. 17. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg a barátnőm egy iskolaszövetkezet adminisztrátora és 15 évesen hivatalosan nem dolgozhatsz(legfeljebb azt mondják hogy hivatalos) az a tuti!!

Amúgy nincs életkorhoz kötve mit vállalhatsz!Akár szénbányába is mehetsz, de akár papírokat is fénymásolhatsz egy irodában.

2010. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát jó én hiszek nektek, de ilyen fürfediák meg diákmeloba aztmondják hivatalosan 15év felett lehet.Csak én ugytudtam h 15évesen kukoricát címerezni és gyümölcsöt szedni lehet jelentkezni és 16 évtől másra is.Köszi a válaszokat.

Többiek?:)

2010. okt. 20. 15:29
 6/7 anonim válasza:
Lehetsz árufeltöltő is xDD vagy a tescoban segítőkéz xD
2011. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát én most vagyok 15 és mivel a jogszabály ilugy van h 15kortol már nyáron szülői bele egyezessel valalhatok diák munkát ezért el is mentünk a melodiakhoz regisztralni ami sikerült is de azt mondták hogy csak mezőgazdasági munkát tudnak adni de ennek ellenére az oldalukon láttam munka ajánlatokat ahol azt írták h pl mekibe vagy csoki gyárba is fel vennének csak sajnos az nem a közelben van így nem tudok oda menni:/
2022. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!