Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy cég peherelhet amiatt...

Egy cég peherelhet amiatt mert leadtam egy rendelést és utàna félbeszakadt?

Figyelt kérdés
Akartam valamit online rendelni. Ràkattintottam a megrendelés gombra ahol ki volt irva h a rendelés fizetési kötelezettséggel jàr. Utàna elvitt egy fizetési oldalra ami nem volt szimpi ,vissza akartam lépni mint a legtöbb oldalon ahogy lehet hogy màs fizetési modot válasszak. Bezàrodott a felület majd jött a mail h köszönik a rendelésemet ha esetleg nem sikerült kàrtyásan a fizetés akk utaljak.. Hàt meg a kis micsodàmat. Külföldi szàmlaszàm 3000 lenne az utalás dìja ìgy inkàbb hagytam. Később cseszegethet az oldal hogy leadtam a rendelést és nem fizettem?
2023. szept. 22. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj nekik, hogy törölni szeretnéd a rendelést. Amíg nem fizetsz, úgysem küldik, szóval nem fognak vele vacakolni, csak törlik a rendelést azt kész.
2023. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Hogyne, perelni fognak.
2023. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Automatikus emailt fogsz kapni feltehetően egy linkkel, ami ugyanarra a fizetési oldalra visz. Mi a fenét jelent az, hogy nem volt szimpi a fizetési oldal? Én még egy oldalnál nem láttam olyat, hogy ha már a fizetésre irányítottak, akkor lenne visszaugrási lehetőség...
2023. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
14 napig barmikor elallhatsz a vasarlastol.
2023. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közben felvettem velük a kapcsolatot és megoldódott:) köszi a válaszokat
2023. szept. 22. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak legközelebb óvatos légy!
febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Hát az voltam ,ezért keveredtem ilyen szituba. Viszont ràmìrtak , tök kedvesek voltak gondolom nem én voltam az első akivel ez megtörtént. Megàllapodtunk hogy akkor utánvéttel fizetek , ìgy is történt szóval no para.
febr. 3. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!