Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment szakon vagyok, vállalkozás szervező szakirányra szeretnék menni. Önnálló vállalatokat szeretnék csinálni. Megéri emiatt 3,5évet végig űlni? Érdemes lesz majd egy MBA képzést is célba venni?

Figyelt kérdés

Csupán egy hónapja ülök az iskolapadban, de kezdek megijedni. Kezdem úgy érezni, alig fogok itt olyat tanulni ami egy vállalkozáshoz kellene.

Nem akarom feleslegesen eltölteni az időmet.

Azt hittem a vállalkozás szervezés szakirány vállalkozóképzést jelent.

Akkor viszont mire van az MBA?

Kissé a közgáz okatóm is megijesztett azzal amikor azt monda a diákok hülyébbek amikor kikerűlnek, mint amikor elkezdik a szakot. Mert ők már semmihez sem értenek. Bár lehet, ezt a túl sok felesleges információ miatt mondta.

Nincsen valamilyen rövidebb vagy legalább hatékonyabb út?


2010. okt. 17. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam mint te!!! Köze sincs a szaknak ahhoz amit írtak róla. Én 3 hónapot bírtam, aztán otthagytam őket mint a huzat. Voltak rajtam kívül így még páran.. Fizetősön voltunk, végén már mentort akartak adni mellénk de esélytelen volt..
2010. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mit csináltál utána?

Melyik egyetemen voltál?

Van vagy volt vállalkozásod?

2010. okt. 17. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!