Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson Foxpost-ra megrendel...

Jófogáson Foxpost-ra megrendelt, majd át nem vett küldemény után lehet valakit szankcionálni? Meg lehet egyáltalán találni a csomag megrendelőjét valahogyan?

Figyelt kérdés

2 napja van az automatában a csomagom. 1800ft volt a küldés. Tudom, hogy elvileg nem a világ összes pénze, de ha újabb 2 nap alatt nem veszik át, akkor visszaviszik a Foxpost raktárába, ahonnan 5 nap múlva újabb 1500-ért kapom csak vissza, ha addig a címzett ki nem váltja 2100-ért!

Amit nehezen hiszek el, hogy valaki ennyire nem ér rá, és még egy üzenetet sem tud írni, hogy késik!

És még azt is nehezen hiszem majd el, hogy abban az 5 napban mégiscsak kiváltja, ha addig nem tette...



2023. szept. 29. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont most adtam fel én is FoxPosttal egy cuccot amit jógogáson eladtam. Nekem ez az első, de pontosan ettől félek, hogy majd nem veszi át a vevő.


Szerintem egyébként semmit se lehet tenni ez ellen. Benne van a pakliban, és mi ennek tudatában adjuk fel a csomagot.

2023. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én foxposttal történő feladáskor kérek előleget. Ha nem a teljes vételárat, akkor a feladás és a sikertelen átvétel miatti visszaszállítás költségeinek az összegét. Így anyagi károm nem keletkezik ha nem veszi át.
2023. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Harangozó Csaba ***** válasza:
100%
Épp ezért én már csak teljes előreutalással postázok. Kétszer megszívtam, mert nem vették át a küldött holmit, buktam a postaköltségeket oda-vissza. Nekem ez nem hiányzik. Pár ezer forintos cuccnál ez komoly tényező. Ha valaki ennyire nem bízik, akkor ne vásároljon a net-en. Tudom, vannak csalók, de azért vannak rendes eladók is. Sok dolgot hirdetek rendszeresen, akár hónapokig, évekig inkább.
2023. szept. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs igazság ebben.

Kétszer utaltam előre mostanában és nem jött semmi.

Eladó részről pedig biztosított hogy az áru értékét már megkapta.

2023. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki előre kéri a pénzt, az már a hirdetésbe bele kell írja? Olcsó dolgokat tennék fel, nem akarnék 1800 forintokat bukni.
2023. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!