Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Master Card Word Elite...

A Master Card Word Elite kártya mire szolgál?

Figyelt kérdés
Látom, hogy van ilyen újabb fekete plasztik kártya de hiába keresek rá, nem találom hogy ez az elite kártya egészen pontosan mire szolgál? mitől elit ?
2023. okt. 1. 22:48
 1/5 A kérdező kommentje:
*World
2023. okt. 1. 22:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a hirdetmenyt milyen szolgaltatasok jarnak hozza. Ha felhivod a privat bankarodat o is el fogja mondani.
2023. okt. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ki ér rá privát bankárt hivogatni?

Suliba kell nem életszerűen

Mint már leírtam elolvastam de semmivel nem tűnik különbnek mint a társai


Ezért tettem fel a kérdést de ezzel semmivel nem vagyok előrébb

2023. okt. 2. 07:33
 4/5 Hintalow ***** válasza:
100%

A mastercardnál a kártyák presztise úgy növekszik, hogy gold-platina-orld elite.

Jellemzően utasbiztosìtasok, reptèri longue belèpők, ès fast track gyorsìtott belèptetès az amit főleg nyújtanak (èrtelemszerűen minèl magasabb kategória, annál teljeskörűbbet)

Ha nem utazol sokat külföldre, akkor semmi hasznos nem lenne benne számodra cserèbe egy laza 30-50 ezer forintos ársávú èves kártyadìjèrt cserèbe.

2023. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. okt. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!