Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi is ez a supershop kártya?...

Mi is ez a supershop kártya? Valaki el tudná magyarázni "paraszti" nyelven?

Figyelt kérdés

Minden reggel a Sparban vásárolok tízórait.Mindig megkérdezik,hogy van e supershop kártyám.Fogalmam sem volt,róla,hogy mi ez, vagy, hogyan lehet ilyet kapni. Ma megláttam egy szórólapot ezzel kapcsolatban és el is hoztam,bár nekem nem igazán érthető.

Azt szeretném tudni,hogy pontosan mi is ez, hogy kell pontokat tenni rá, és hogyan kell ezzel vásárolni.

Köszönöm előre is a segítségeket!

18/L


2010. okt. 18. 16:34
 1/9 anonim válasza:
Az a lényege, hogy igényelsz egy ilyet, kiküldik egy idő után. Minden vásárláskor, amikor a Sparban vagy a Burger Kingben vagy más boltokban (az igénylőlapon rajta van, hogy hol) oda kell adnod a pénztárosnak, jó, ha fizetés előtt. De úgyis megkérdezik. 100 ft-onként kapsz egy pontot rá, az aktuális egyenleget leírják a blokkon. És aztán ezeket a pontokat le tudod vásárolni, mintha pénz lenne, tehár 1 pont=1 ft.
2010. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

100 forintonként 1 pontot raknak rá

nem tűnik soknak,de párhavonta összejön párszáz ponton ugy hogy nem költök nagyon sokat ott,de telófeltöltést is pl omv kút,30 pont,burgerking,spar,interspar,kaisers,meg még nemtudom melyikek


néha jól jön az a párszáz forint amit levásárolhatok

2010. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

...

2010. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
de azért azt is tudd a fentieken kívül, hogy ez nekik nagyon megéri, hisz különböző cégek erre szakosodtak, hogy a Te illetve a többi ember fogyasztását kísérjék figyelemmel, mikor mit veszel mennyiért... ezeket az infókat régebben nem 1 ponttal jutalmazták, hanem egy nagyobb ajándékcsomaggal. Ilyen volt régebben a GKI Rt. egyik akciója: ha egy éven keresztül beküldted az összes blokkodat - borítékban-, akkor havonta küldtek ajándékot neked, viszont ők azt az adatot soha nem adták el harmadik félnek... általában az áruháznak is megéri, hisz tudják, hogy miből fogy több, tehát kvázi tudják, hogy melyik árucikk árát kell növelniük, úgy hogy a kereslet ne csökkenjen...stb
2010. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy meg szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy én éppen hol járok, és mit veszek és mikor (melik napszakban)... nekem nem éri meg az a havi 100-200 Ft ami így gyűlne össze--- persze akadnak kivételek, akiknek ez nem számít és jól jön az a 100-200 Ft is..
2010. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a válaszokat!

Másodszor,szóval,ha veszek 100 Ft-on felüli dolgokat,akkor kapok rá pontot.Majd azt a pontot ugyanabban a boltban le is tudom vásárolni?

2010. okt. 18. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

nem boltonként gyülik külön a pont,hanem összeadódik a sparban,kaiserben,omv-ben és a többi elfogadohelyen vásárlás után kapott pontod

és ezt akármelyik elfogadóhelyen le tudod vásárolni...



amit meg ir az egyik hozzászólo,hogy látják igy mit veszek...hát lássák a napi 2 túrórudimat meg liter tejemet és hasonlókat...túl sok kárt nem okoznak,nem a banki adataimat adom meg ezzel,hanem hogy mennyire igénytelenül kajálok:D


nekem megéri az a párszáz forint ezt

2010. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Most már sajnos csak 200 forintonként lehet 1 pontot szerezni.
2016. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már 100ft/1 pontért sem érte meg ezzel x@rakodmi, most meg 200ft egy pont?? :DD Ez a hülyék kártyája! Nem mondjátok, hogy 200ft-onként 1ft-ért érdemes a pénztárnál előszedni a kártyát, odaadni, megvárni, amíg kezeli a pénztáros, és amikor összejön így nagy nehezen párszáz forint bónusz, annak a levásárlásával is külön x@rakodni!? ;D Neeeem! Nen, Nem! :DDD
2018. júl. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!