Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a PayPal ról...

Hogyan tudom a PayPal ról VISSZA utalni a pénzt?

Figyelt kérdés

PayPal ról akartam szállást fizetni. Előtte rátettem a szállás díjat a bankszámlámról, és arra számítottam hogy a PayPal egyenlegemből fizeti. Ahogy eddig mindig. Viszont most nem értem miért, de a bankszámlámról vonta le a díjat. Viszont most nagyon kéne vissza a bank számlámra a pénz. És nem tudom hogy kell visszautalni.

A bank számlámat beírtam a PayPal weboldalára de nem fogadta el. Segítsetek kérlek.



2023. okt. 13. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Aztan mi ertelme volt pplal fizetni? Ha van bankszamlad es bankkartyad? Edes istenem.


Bankszamla hozzaadassal szokott szarakodni. Esetleg rossz formatumban irtad be. Ibant kell megadni.


Ads hozza a kartyad es kerd le a kartyadon keresztul.

2023. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért, mert nem akarom 54 helyen megadni a kártyaszámom…? 🤔


Igen azt észrevettem hogy a bankszámlaszámnál szarakodik. 16-24 jegyüt kér, nekem meg 28 jegyű van.

Közvetlen kártyára is vissza lehet kérni?

2023. okt. 13. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor a sima bankszamlad add meg iban nelkul, tehat csak a 3x8szamot.


Mondjuk netes vasarlashoz pont a pp lenne az utolso amit hasznalnek.. miert nem hasznalsz revot, wiset, skrillt. Azoknak a virtualis, egyszerhasznalatos kartyaival barhol vasarolhatsz biztonsagosan. Sokkal konnyebb feltolteni oket es visszahivni a penzt.

2023. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket nem ismerem de utána olvasok.


“Akkor a sima bankszamlad add meg iban nelkul, tehat csak a 3x8szamot”

Nekem úgy kezdődik hogy HU, és aztán van 26 számjegy egybeírva kötőjel nélkül. 🤔

2023. okt. 13. 16:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Az applikációbol néztem ki.
2023. okt. 13. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A hu-s verziod az ibanod. Az a nezlmzetkozi szamlaszam. A pp ezek szerint, ha 24kqraktert ker, akkor a magyart keri.

A nemzetkozi es a magyar szamlaszamod ugyanaz. Annyi a kulonbseg hogy az elso negy karakter teszi nemzetkozive. Magyaroroszagon HU es ket szam. Mondjuk HU45. Ezt a negyet valaszd le es a maradek 24 lesz a szamlaszamod. Ami egyessel fog kezdodni ha otps vagy akkor 117tel.

2023. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi szépen a segitségedet!

2023. okt. 13. 16:58
 8/8 A kérdező kommentje:

Sikerült, köszi szépen mégegyszer!

A Revolutnak, meg a többinek utána nézek! 👍

2023. okt. 14. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!