Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 22bet miért ad kevesebb...

22bet miért ad kevesebb oddsot belépés után?

Figyelt kérdés
Akár több oddsnyit (arányoktól függően) leesik, miután bejelentkezek. Írtam emailt nekik ,de annyit írtak hogy változhatnak az oddsok szóval nem mentem velük messzire :D

2023. okt. 22. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lekorlátoztak, csak itt nem a max feltehető összeg szerint, hanem rosszabb oddsokat kapsz. Nyertél amúgy?
2023. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet se hallottam még, de makes sense :D


Sokat nyertél az utobbi időben?


Bet365n anno tetet korlatoztak ha sokat nyert az ember, itt meg ezek szerint az oddsot veszik lejjebb. Mindkettőnek a celja ugyanaz, hogy ne légy nyereséges

2023. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Először odds csökkentés, aztán tétkorlátozás. Aztán vagy 0-ra leviszik, vagy kitiltanak.
2023. okt. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Végül meg ki sem fizetnek, vagy csak egy évig tartó huzavona után. Kérdező, menekülj! Orosz mafia oldal, nem véletlen, még a bivalybasznádi serdülő megyei meccsre is lehet náluk fogadni.
2023. okt. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4: igy van
2023. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nyertem, de nem halálos összegeket. Néhány 10 ezer Ft-ról van szó.

A kifizetést illetően lehidaltam. Kemény 80 ezer Ft volt a számlámon, amibe volt saját tőke is természetesen. 2 napi emailezesbe fájt, mire engedték a kifizetést. Először élesebb személyi képet akartak, (máshova ugyanazt küldve elfogadták) utána bankkartyasat, (letakarhattam a lényegi dolgokat) , utána szelfi a szemelyivel, úgy h az emailezes a háttérben, ezen kiégtem. Nyilván ez sem lett jó, majd adtak 2 magyar nevet semmi elerhetoseggel. Na utána írtam a magyar supportnak és ezalatt meggondoltak magukat és ellenőrzés alá kerültem amit elfogadtak... vicc ,azt hittem felakasztom magam.

Egyébként először korlátozás, aztán már csökkent odds is játszik :D

2023. okt. 24. 22:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Kuraszoi licenszes irodáknál tudd, hogy bármikor meglophatnak :)
2023. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bankszámláról/kártyáról leemelni, vagy ami bent van azt behúzza?
2023. okt. 25. 10:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Ami bent van, kártyaadatokhoz nem férnek hozzá. Lehet náluk játszani, csak tudni kell hogy a bent lévő egyenleg nem biztos, hogy a tiéd pesz.
2023. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szoktak leemelni is kártyáról. Legalábbis én rájuk gyanakszom. Kijevi kifizetésekkel rendszeresen 1-2 ezer forintot emeltek le.
2023. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!